Autor Zpráva
ghulas
Profil
Pardon, že už zase otravuju (už jsem holt takovej), ale potřeboval bych vědět, jak mám udělat něco, v čem by se mohlo psát, uživatel by tam zadal jméno, někdo jinej by na to odpověděl..., něco jako komentáře ke článkům v rs. Chtěl bych nějaký kód, který by se dal dát na stránku. Nechci rs, žádné se mi nelíbí a nesplňuje mé požadavky, nechci ani diskuzní forum, nechci jednu stránku s více diskuzema, ale víc stránek (každá s jednou diskuzí). Hledal jsem tu, ale nikde nic takového nebylo. Jestli k tomum musim něco umět (kromě html) napište pls co, a kdyžtak kde se to dá naučit.
grimword
Profil
PHP + MYSQL - clanky najdes na www.linuxsoft.cz/php a www.linuxsoft.cz/mysql
srigi
Profil
Nahraj si kustrankam tento guestbook. Easy to run. Na stranke iba speavis link na podadresar s aplikaciou.
ghulas
Profil
srigi, dik, to jsem chtěl... ale asi přejdu na php
srigi
Profil
PHP a HTML idu k sebe spolu. Ale PHP sa nauc, je to vynikajuca vec.
Měsíček
Profil
"Jestli k tomum musim něco umět (kromě html) napište pls co, a kdyžtak kde se to dá naučit."

Obecné práce s počítačem, PHP (popřípadě MySQL), JS. Mnoho se můžeš naučit z knih, .. očumování seriálů tě zaručeně přestane po pár hodinách bavit.
TSD
Profil
ghulas
očumování seriálů tě zaručeně přestane po pár hodinách bavit.

Nebo taky budeš experimentovat s tím, co z těch seriálů vykoukáš a zkopíruješ a na knížky se můžeš vykašlat.
Měsíček
Profil
"na knížky se můžeš vykašlat"

Hloupost ;)
TSD
Profil
Měsíček
Ale no tak. Budeme se přetlačovat v tom, co umíme, ty z knížek a já bez nich a jestli se tím dokážeme uživit?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0