Autor Zpráva
lišák
Profil *
Dobrý den,
Dostal sem zakázku na eshop s redakcnim systemem ale chtej to navic nejak propojit s učetnim programem nevíte jak to funguje nebo neznáte nejakej účetni program kterej se na tohle používa ??
ronnie
Profil
Pohoda? Tam je propojení relativně jednoduché. Těch účetních programů je hromada.
lišák
Profil *
díky moc, a na jakém princpu se tam ty data nahravají z databaze ? kdybych to tam chtel nahrat hromadně da se to třeba přes sql nebo neco takoveho ?
TSD
Profil
"Propojit s účetním programem" je velmi neurčitý pojem. Skoro vidím, jak se zákazníkem sedíte nad zadáním, všechno je domluvený, ty se ptáš "takže to je všechno?" a on plácne "no, nebylo by třeba špatný to propojit s účetnictvím".


Doporučuju tohle si velmi konkrétně vyříkat a pokud zákazník neví naprosto přesně co chce, spíš mu to rozmluvit. To je přesně ta věc, která se během dvaceti sekund domluví, pak to sežere měsíc práce a nervů a dostaneš za to pár korun.

Příklad: Money od Cíglera má import dat přes xml, ten je ale naprosto záměrně napsaný tak, aby to nikdo nebyl schopen použít bez předraženého školení.
ronnie
Profil
Tak tak, domluvte se na konkrétním produktu. Třeba u pohody je XML specifikace a eshop je pro něj potřeba trochu uzpůsobit.
Dali
Profil *
ahoj, pokud je ten eshop Opensource: např. zencart, vitruemart, tak pro ty mám propojení účetnictvím (zatím Pohoda) hotové a otestované. Pokud bys měl zájem můžeme se domluvit. Pro OsCommerce to mám rozdělané....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0