Autor Zpráva
Fantasta
Profil *
Psaním webů se jenom bavím ve volném čase, teď nás chytla s kamarády myšlenka vytvoření malé online hry. Pustil jsem se do toho, ale narazil jsem na automatické přepočty. Jedna možnost je udělat to odečtením od posledních změn nebo přihlášení atd. Chtěl jsem se spíše zeptat jestli to nejde udělat jinak, jako "nastrčit" nějaký soubor, který by se třeba kařdou půlnoc sám spustil. Kdybyste mi vy, zkušení harcovníci, napsali nějaké ty možnosti, předem díky ;)
Matty
Profil
Fantasta
Tohle bude práce pro CRON.
Fantasta
Profil *
Takovou odpověď jsem už někde viděl, ale taky jsem viděl, že se za něj platí (?), takže třeba něco více free :)
Matty
Profil
Fantasta
Za CRON se platit nemusí. Většina placených hostingů CRON dodává, ale má ho i freehosting IC.CZ.
Joker
Profil
Pokud na tom webu není možnost použít CRON přímo, možná by to šlo i nepřímo: domluvit se s někým, kdo CRON použít může, aby prostě nastavil svůj CRON a každou půlnoc načetl nějakou určitou stránku z vašeho webu, která by ten přepočet udělala.
panhuhu
Profil
Hm, pamatuji se, že se našli i takoví, kteří spustili automatický přepočet s prvním návštěvníkem stránky daný den. Ale CRON je CRON.
YoSarin
Profil
A pokud cron na serveru nemáš, tak je k dispozici třeba webcron.
Fantasta
Profil *
Díky všem, jdu se potápět do světa mě neznámého:)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0