Autor Zpráva
Kubista
Profil
Zdravím,
mám formulář, ve kterém vyplním několik informací a po té pomocí "fpdf" generuji do PDF a to si následně uložím do složky "dokumenty", ve kterém zůstane po dobu řekněme 5-10 minut (abych si jej mohl stáhnout).

Takže budu mít vytvořeno:
./dokumenty/1.pdf

Z jiného počítače si vygeneruji nové PDF:
./dokumenty/2.pdf

atd.....číslo v názvu se zvětší vždy o jedničku

Potřebuji poradit jak mám docílit toho, aby se někdo z jiného počítače nedostal k mnou vytvořenému pdf.
Případně navést na jiný způsob řešení ukládání.

Předem díky :-)
Taps
Profil
Kubista
co třeba udělat nějaké přihlášení a pak vytvořit složky kde by pro jednotlivé uživatele byly přístupné ty soubory pdf. A ty složky by se načítaly podle přihlášeného uživatele
Kubista
Profil
Taps
Přihlášení právě dělat nechci, kvůli jednomu PDFku se registrovat mi příjde zbytečné.

Teď mě tak napadlo, vůbec to neukládat a po provedení skriptu nabídnout uživateli "uložit".
Taps
Profil
Kubista
ano, fpdf je taková možnost, to by možná také šlo. A co třeba to rozlišovat podle ip..adresy
srigi
Profil
Nebolo by lepsie celu logiku prekopat, a po vyplneni formulara, vysledok vyechovat s prislusnymi headermi do prehliadaca? Na server sa tak nebude nic ukladat.
Kubista
Profil
srigi
Jde mi o zachování formátu, proto PDF.

Taps
Jednu IP může mít více uživatelů.
srigi
Profil
Kubista
No vsak prave preto treba poslat header 'Content-Type: application/pdf'.

Kazdopadne ak trvas na ukladani suboru docasne na servri, odporucam zhasovat napr. IP adresu navstevnika a jeho UserAgent string (kazdy navstevnik tak dostane jedinecny hash) a pod tymto nazvom ukladat subory.
Kubista
Profil
srigi
jj, bude to tak nejlepší, jsem tě předtím špatně pochopil :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0