Autor Zpráva
kubiis
Profil
Těpic vespolek,

mějme tento úkol:
Galerie. Mohou se zde registrovat uživatelé a poté přidávat obrázky. Ty se ukládají...hm...někam a nejsou z webu přístupné (jen samotnému uživateli). Až správce obrázek odsouhlasí, ten se objeví spolu s dalšími v jedné, už veřejně přístupné, galerii, ale (!) jako anonymní (jen správce a autor musí vědět čí je). Pokud by tu byla možnost hodnocení a komentářů, tak je to luxus.

Uf.

Chtěl bych nějaké už předpřipravené řešení (cms), na zprovoznění není moc času, takže psát to od nuly ee ( s ohledem na chyby a bezpečnost..) a nejsou peníze (jde to na umělce,hehe), takže dávat to nějakým specialistům taky nehrozí. Zkoušel jsem Drupal, ale moc se v tom neorientuju a těch modulů je tam tolik, a Gallery2..to je jednodušší, ale zas to tolik neumí.

A konečně dotaz: nevíte o něčem, co by se dalo použít? Ještě jsem přemýšlel o Joomle, ale s tou taky dvakrát nekamarádím, ovšem má-li někdo zkušenost a rady na rozdávání - nebráním se :)

Předem moc děkuju za odpovědi!
Jan Rippl
Profil
modul gallery je špatná volba. Skusil bych modul Image (vzpomínám si že se tak nějak jmenoval). Velmi zajímavě řešení poskytuje také redakční systém phpRS www.supersvet.cz
Leo
Profil
"Velmi zajímavě řešení poskytuje také redakční systém phpRS"

Ktery ovsem sam o sobe je dost katastrofalni, Leo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0