Autor Zpráva
Fortune Rayzor
Profil
Mám problém se kterým nemůžu pohnout:
Server MyMiniCity.com má nějakým způsobem ošetřené že jakýkoliv přístup k nějaké stránce okamžitě načte správnou adresu myminicity.com. Já bych ale potřeboval k tomu přistoupit tak, abych při použití iframe zakázal přesun na onu stránku myminicity a mohl to dále přesměrovat někam úplně jinam (třeba na Seznam :-) ). Přijde mi to jako velmi kuriózní problém ovšem nedělám to pro sebe a rád bych to dotáhl do konce.

PS: to myminicity bych potřeboval aby se načetlo

Díky
peta
Profil
Fortune Rayzor
zkus to nejak pomalu, konkretne a srozumitelne.

Pokud potrebujes osetrit MyMiniCity.com -> myminicity.com , bud se to dela samo, nebo je to nejaka volba na serveru. Tez by se to dalo resit pres mod_rewrite (.htaccess)

jinak vubec nechapu
vydrus
Profil
Fortune Rayzor
Použij obrázek 1x1 px, taky to dělam, ale ne na takovou kravinu jako minicity. Nikam se to sice nepřerefreshne, ale načte se jen src obrázku a oni ti to možná započítaj (jestli to dělaj přes flash, seš namydlenej).
Fortune Rayzor
Profil
Už jsem to vyřešil úplně jinak a s časováním.

peta
Dejme tomu že máš stránku např. s iframe a otevřeš v tom rámu myminicity.com, ale hned potom se to celé přesměruje na stránku která byla otevřena v rámu. Já potřeboval aby se tak nědělo. Ale už jsem to vyřešil přes otevření a zavření nového okna časováním. Je to jednodušší a jistější.

Jinak díky za reakci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0