Autor Zpráva
JerryMej
Profil *
Na stránkách www.tjtrnava.cz mám klikací header. Když kliknu na header v opeře nebo i v mozille firefox tak dobry ale když v IE 7 například tak se tam neukáže ani ručička....
Matty
Profil
JerryMej
Přidej to CSS tohle: cursor: hand;
To je u IE normální.
edit: Chamurappi
Pravda, to podtržítko je tam zbytečně.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mattyho:
Bez podtržítka. Explorer 7 ve standardním režimu podtržítko nepřehlíží, takže vyhodnotí vlastnost „_cursor“ jako neznámou.
vydrus
Profil
Matty
Hand pokud vím není validní (co jsem to naposledy zkoušel), ale funguje. správně je
cursor: pointer;
.
JerryMej
Profil *
díky moc už to valí....
Chamurappi
Profil
Reaguji na vydruse:
Ano, „pointer“ je správně podle bordelářů z W3C. Kdyby standardizovali „hand“, bylo by o jednu nekompatibilitu méně.
Miloš
Profil
Chamurappi
Copak IE neumí pointer? Nevíš, do které verze znal jenom hand?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miloše:
Do verze 5.5, od šestky zná i „pointer“. V současné době už to schizma tolik nevadí.
Ale až se můj jednorožec naučí hlásit „nedovolená hodnota ‚hand‘“, historii nezapomene zmínit.
vydrus
Profil
Taky je řešení si vytvořit vlastní kursor... Například na linuxu se mi zdá lepší kurzor při hoveru odkazu (nelze vyscreenovat, tak rád bych to udělal, na netu jsem nenašel) než na windowsu.... Ta protáhlá věc je hnusná:
Miloš
Profil
vydrus
Ta protáhlá věc je hnusná
Buď rád, že to není dlaní vzhůru (Kalousku, jjsi jednička).
vydrus
Profil
Miloš
Ha! Už jsem něco našel, ale stále tu jsou drobné rozdíly.... Třeba palec u mě nevystupuje a je to celý šedo bílý....


Lepší než na oknech, co?
Bubák
Profil
Taky je řešení si vytvořit vlastní kursor
Až na to, že pokud vím, tuto vlastnost podporují jen dva prohlížeče.

na linuxu se mi zdá lepší kurzor při hoveru odkazu
Prakticky každá základní distribuce ná svoje kozrory, takže takový popis je pro kočku.
vydrus
Profil
Bubák
Debian & Ubuntu & SUSE je maj stejný. (default)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0