Autor Zpráva
hirošima
Profil *
Chcel by som sa spýtať:Mám 2-týždennú stránku a chcem sa spýtať či sa mi po niekoľko týždňovej lehote dopíše do sranku to čo zatiaľ ľudia nakliali kým bola
na počítadle 0.Zaznamenáva to SRANK aj keď je stránka taká mladá?
peta
Profil
hirošima
nevim, co je sranka :)
a nechapu tvuj dotaz.

Mam vytvorenou html stranku, mam ji na disku. Co se mi na ni ma jako pripocitat?
Mam vytvorenou html stranku, mam ji na serveru xyz.cz . Co se mi na ni a proc ma pripocitat samo?
Mam html stranku, v ni zabudovany kod pocitadla, jakeho. Co se mi ma zobrazit a proc?

Pocitadlo, toplist.cz, obvykle funguje tak, ze pokud je jeho kod spravny, generuje se obrazek primo na toplist s aktualnim stavem pocitadla.

Nechapu vyznam slova Srank ani souvislosti s cim to souvisi, s jakym pocitadlem nebo s cim.

Na google ti ukazuje treba tez cele statistiky, ikdyz 2 tydny je zcela bezvyznamny udaj. 2 mesice uz je lepsi, resp druhy mesic provozu. tam vidis krasne ktery den ti chodi kolik lidi a nejvic samozrejme v utery a stredu. V pondeli maji lidi moc prace, a ve ctvrtek uz zas malo, tak se flakaji jinym zpusobem.
Tomasds
Profil
hirošima

peta není z nejbystřejších, zato je to rekordman v objemu nesmyslného textu. S-rank se neodvozuje od klikání, je to prostě "názor seznamu na kvalitu stránky". A přepočítává se jednou za čas, podle toho, jak seznam uzná za vhodné.
peta
Profil
Tomasds
To by mne zajimalo, z jake kristalove koule ci mozku jsi sebral, ze se jedna o seznam.cz , zrejme nejake seznamacke pocitadlo? Ja jen, kdyz mluvime o bystrosti, z ceho jsem to mel asi vydedukovat?

jsem uvedl 2 pripady, ktere pouzivam na pocitadla ja. toplist.cz a google.com/analytics . Pokud ma nejake treti, bylo by vhodne ho pojmenovat. Tak jsem to myslel.
Joker
Profil
peta
To by mne zajimalo, z jake kristalove koule ci mozku jsi sebral, ze se jedna o seznam.cz
Přece podle toho, že se ptá na S-Rank.

Každopádně někdy je lépe se řídit příslovím "Mluviti stříbro, mlčeti zlato". Zejména pokud nechápu otázku ;-)
Timy
Profil
peta
hirošima
Pro oba: http://napoveda.seznam.cz/cz/hledani-fulltext-algoritmus-vyhledavani-r azeni-vysledku-faq-dotazy.html
Bubák
Profil
peta
To by mne zajimalo, z jake kristalove koule ci mozku jsi sebral, ze se jedna o seznam.cz , zrejme nejake seznamacke pocitadlo? Ja jen, kdyz mluvime o bystrosti, z ceho jsem to mel asi vydedukovat?
google.com srank VYHLEDAT

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0