Autor Zpráva
apokapo
Profil
Zdravim vsechny,

rozhodl jsem se pouzit na jednom malem webu tinyMCE a mam problem s odkazy... parametr convert_urls jsem nastavil na true, takze by se url uvedene v textu mely automaticky menit na klikatelne odkazy (pokud to tak spravne chapu). To se mi ale deje jen v IE. Ve Firefoxu (3.0.1), Safari (3.1) ani Opere (9.25) tato funkce nefunguje... Nemate s tim nekdo zkusenost? Zkousel jsem googlit, ale na nic uzitecneho jsem nenarazil... Ale prijde mi zvlastni, ze bych se s timhle problemem setkal jenom ja, nebo ze by to vsem uzivatelum tinyMCE byklo jedno a nikdo to tedy neresil...

Sam se do opravy bohuzel asi nepustim, s javascriptem opravdu nejsem moc velky kamarad :(

A jen otazka na okraj... nevite o nejakem strucnem tutorialu nebo clanku popisujicim pridavanim funkcnich tlacitek do tinyMCE basic? Potreboval bych template basic, jen pridat asi dve funkce... Neco malo jsem k tomu vygooglil, ale nic presneho a primocareho.. tak kdybyste o nejakem dobrem clanku na toto tema vedeli, usetrili byste mi treba par minut procitanim a zkousenim. :)

Diky!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0