Autor Zpráva
Rajce
Zdravím....mohl by mi někdo poradit, jestli je možné (HTML, CSS, Javaskript) v galerii, která je umístěná v iframe při použití Lightboxu, aby se obrázky zobrazily přes celou plochu a né jen v daném rámu?

Už jsem tu nečtl návrh vynechat iframe a galerii upravit přes DIV. Ale já do toho iframe načítám různé stránky a okolí se nemusí pak měnit. Při použití DIVu bych musel pro různé jazykové mutace celou stránku zkopírovat :-(

Ještě jsem uvažoval jestli by to nějakým způsobem nešlo naskriptovat, s tím, že jednotlivé jazyky by byly ve zdrojovém souboru a měnily se podle promněné. Ale u Javaskriptů teprv začínám se studiem, tak ani netuším jestli by to bylo fakt možné??? :-D

Jde o tyto stránky
THX
panther
Rajce
Už jsem tu nečtl návrh vynechat iframe a galerii upravit přes DIV. Ale já do toho iframe načítám různé stránky a okolí se nemusí pak měnit. Při použití DIVu bych musel pro různé jazykové mutace celou stránku zkopírovat :-(

stačilo by "statické" části webu (header, menu, footer) includovat.
Rajce
2 Panter: díky, sice už tím zabrouzdám do PHP, ale zkusím to nastudovat :-) našel jsem nějaké tuoriály, tak to snad moje šedá kůra nějak zkousne :-D

THX

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: