Autor Zpráva
Viktor Hanáček
Profil
Zdravím, mám tabulku na webu http://www.viktorhanacek.cz/ss-auto/index.html a do prázdného oranžového místa (pod logem Auto HM) chci umístit obrázek (aby se měnil ale to je teď jedno). Jde o to, že když ho do té volné buňky vložím, rozháže mi menu - zúží ho. http://www.viktorhanacek.cz/ss-auto/chyba.html Nechápu proč, byl by tu někdo, kdo by mi to vysvětlil a případně navrhl opravu. Dík moc všem (prosím, prohlížejte v IE - radši :)
Bubák
Profil
Místo místo této slátaniny:
CSS:
a#menu	{text-decoration: none; color: black; font-size: 8pt; display: block; height: 40px; line-height: 40px; padding-left: 20px; background: url(polozka-.png); background-position: left; background-repeat: no-repeat;}
a:hover#menu		{text-decoration: none; color: black; background: url(polozka0.png) gainsboro;}


HTML
<tr><td class="menu"><div class="txt">

<p>
<a href="" id="menu">Úvod</a>
<a href="" id="menu">Aktuality</a>
<a href="" id="menu">Servis</a>
<a href="" id="menu">O společnosti</a>
<a href="" id="menu">Naši lidé</a>
<a href="" id="menu">Kooperující partneři</a>
<a href="" id="menu">Napište nám</a>

Použij o něco lepší (o hodně lepší by bylo menu v MENU nebo v UL a položky menu v LI):

HTML
.menu a	{text-decoration: none; color: black; font-size: 8pt; display: block; height: 40px; line-height: 40px; width: 130px; padding-left: 20px; background: url(polozka-.png) left no-repeat;}
.menu a:hover		{background: url(polozka0.png) gainsboro;}


<tr><td class="menu"><div class="txt">

<p>
<a href="">Úvod</a>
<a href="">Aktuality</a>
<a href="">Servis</a>
<a href="">O společnosti</a>
<a href="">Naši lidé</a>
<a href="">Kooperující partneři</a>
<a href="">Napište nám</a>

Jména oprázků na pozadí si oprav.
V CSS si u nenulových rozměrů doplň jednotky.
Viktor Hanáček
Profil
Dík moc, bylo to v a#menu ve width="130px" a už to fungovalo :) jsi borec

Měnit a#menu na .menu a nebudu páč v této tabulce budou další odkazy, které bude vypadat stejně jako v textu vpravo

ALE DÍK MOC :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0