Autor Zpráva
Jake Buchar
mam problem delam stranku ktera se sklada jenom z obrazku.
je tam leve menu s kterym nemam problem ale vedle toho menu je uprostred takovy blok a kdyz ten blok chci dat vedle toho menu tak to menu ustoupi dolu aby ten blok mohl byt sam na radku.
nevim uz co stim aby to bylo v jeden rovine to menu a ten blok

tu je original stranka Odkaz

tady je to moje Odkaz

jesi ste to nepochopili tak jak si to otevrete ten soubor tak hned pochopite ta chyba de videt

vsem dekuji

a jeste nevim proc mi ten obrazek uprostred odstava od hlavniho obrazku nahore o par pixelu zkousel sem definovat ve stylech {margin:-4px 0;} ale nepomohlo to prosim o radu
Railbot
Stahovat nějaký rar a párat se s tím? Neber to špatně, ale to ne. Stránku nahoď na net.
Jake Buchar
uz je to opravene stranka je tu Odkaz

a styly sou tu Odkaz

prosim otevirejte zatim jen v internet explorer mozilu jeste nemam zmaklou
blackjoker
prohoď "levo" a "prostred" a do css u #levo přidej _height: 800px;
blackjoker
<div id="levo">
</div>

<div id="prostred">
</div>
blackjoker
jinak myslim že dělat to takhle neni uplně nejšťastnější způsob, protože vše co je grafika by mělo být nastavený jako pozadí.
Jake Buchar
jinak myslim že dělat to takhle neni uplně nejšťastnější způsob, protože vše co je grafika by mělo být nastavený jako pozadí.

to sem skousel ale nevim jak dat do jednoho stylu (levo) 20x background s nejakym obrazkem(me se to prekryvalo ty obrazky)
Jake Buchar
no udelal sem to jak rikas ale psal sem ze to chci pro internet explorer ne pro mozilu.V mozile to jede ale v IE ne.(aspon me)
blackjoker
tak z toho udělej jeden obrázek z tech 20 a pak tam přídáš ten text jako odkaz a ten si nastyluješ dle potřeby.
blackjoker
Jake Buchar
nefunguje to protože tam máš ten pruh v "levo"
Matty
blackjoker
tak z toho udělej jeden obrázek z tech 20 a pak tam přídáš ten text jako odkaz a ten si nastyluješ dle potřeby.
To má být vtip?
blackjoker
Matty
co ti příjde na tom vtipný?
Matty
blackjoker
Právě že nic.
Ty ho nabádáš k tomu, aby na pozadí vložil jeden velkej obrázek, což je celkem prasárna.
blackjoker
Matty
tak to jsem se špatně vyjádřil. Myslel jsem jen to menu. Udělat z toho pozadí a na to dát odkazy a třeba obrázky s těma nadpisama a nastylovat to tak aby se u každýho odkazu přidával ty červený kostky. A zbytek webu taky nějak podobně rozdělit.

edit: pár překlepů
Matty
blackjoker
Aha, tak. Ale i tak to není zrovna košér.
Lepší by bylo ty čtverečky vlevo nechat opakovat a v menu (přes seznam) použít normální text.
blackjoker
Matty
Opakovat? Přes nějakej script nebo jako background-repeat: v css. Mě by to přišlo lepší nastylovat k odkazu jako pozadí.
Matty
blackjoker
background-repeat: repeat-y;
Mě by to přišlo lepší nastylovat k odkazu jako pozadí
Taky možnost.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: