Autor Zpráva
peta
Profil
Mam slepou zmamosku a ted ji nekdo otevrel chat, asi typu public. Jak to zavrit?
Na vice strankach jsem nasel odkaz na cervene zaviraci tlacitko v liste, i na oficialnich skype.com . Jenze, to ji je houbec platne, kdyz ona vidi cernou obrazovku kazdy den :)

Ted mne napadlo jeste mozna tabelatorem doklikt a enter. Ale nemam skype, nemuzu zkusit.
Měsíček
Profil
Alt+F4? ...
peta
Profil
Měsíček
co jsem ji uz radil...
jelikoz to tlacitko je treti, popisek u nej je cesky Ukoncit (aspon na obrazku, co jsem nasel) tak:
3x tab
alt+f4 (jednak se to nezavre a jestli se skype zavre, tak ji to tam znova sputi chat, aspon tak jsem to pochopil)
alt+x
ctrl+x
ctrl+c
ctrl+k
A pry nic nepomaha a jeji cteci program ji to necte
Win monitor na Ctrl+Shift+F9 ji cte vsechno jen ne tlacitka :) a ten druhej program, co ma ji to tez necte.
Měsíček
Profil
No tak Alt+Ctrl+Delete :) a pak pomocí tabu a delete a enteru - odbouchnout proces skypu a pak ho znovu spustit, ale pořád si myslím, že si z nás střílíš ;)
peta
Profil
Měsíček
Tak, myslet si muzes, co chces. Ja skype nemam, netouzim po nem a byl jsem na to tazan. Co mi povi, to vim.
Mozna, ze to alt+f4 funguje, ale kdyz nekdo napise, zas ji to preskoci na skype a prestanou platit jeji klavesove zkratky pro telefonovani. Pokusim se to zjistit. Nebo ji to obtezuje, co ja vim.
Měsíček
Profil
"Ja skype nemam, netouzim po nem"

Tak v tom se shodnem :)
suky
Profil
peta
Tak proc za ni nezajdes a neporadis ji?
peta
Profil
suky
Co myslis? Kdyby to bylo tak jednoduche, prisel bych se zde zeptat?
Dalsi moznost je treba si Skype nainstalovat. O coz nemam zajem.

Samozrejme, pokud bude problem trvat a ten jeji si s tim neporadi, tak tam asi dneska skocim. (urcite bys byl stastny, kdyby ti za holkou chodil kluk v tve nepritomnosti)
suky
Profil
peta
peta
Profil

To jsem zase pro zmenu nasel ja. Jenze, ji zrejme vyskoci to okno pokazde, kdyz nekdo napise. Coz muze byt dost otravne, kdyz dela neco jineho na pc, treba pise dopis a najednou pise do chatu :) Ale fakt netusim. Se ji dneska zeptam, jak prijde z prace a objevi se online.
suky
Profil
peta
Jenze, ji zrejme vyskoci to okno pokazde, kdyz nekdo napise.
Me to jen signalizuje zvukem a vyskoci nad trayema informacni okno. Zase tak casto skype nepouzivam. Jen kdyz s kamosem potrebuju neco domluvit a nechce se mi tolik psat... Vic ti neporadim.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0