Autor Zpráva
peta
Je mozne nastavit nejak acrobat reader pro cernobily tisk?

Mam formular ze stranky
http://www.cssz.cz/
a ten je cely v cervenem. Kdyz jej dam vytisknout, tak je to cele sedive.
Tak jsem vrtal do nastaveni tiskarny a tam je mozne zvolit
[] Text cerne
[] Tisknout jako obraz (obrazek)
[] 600 DPI
(je to tam rozhazene, pro jednoduchost spolu)
Kdyz to vsechno zackrtnu, tak se to vytiskne jakztakz obstojne.

Dal jsem si tu praci a vyobrazkoval si to z acrobatu, odbarvil v rezimu svitivos, prevedl na odstiny sede a ulozil. asi 70k gif s rozlisenim 1000 na 2000 bodu. Kdyz to vytisknu, je to super cerne, ale pismenka jsou rozmazane. Takze zkusim jeste mozna jeden pokus s dvojnasobnym mozna vetsim zvetsenim.

Ale pro zajimavost, zda by byla nejaka volba v acrobatu optimalizovat pro tisk v cerne, barvy do svetla, barvy do tmava, prumer (obdoba odbarveni v Gimpu) ?

PS mel by to byt ten formular
http://www.cssz.cz/cz/tiskopisy/nemocenske-pojisteni.htm
ZDE Přihláška k nemocenskému pojištění - odhláška
peta
nic, uz to asi neni aktualni.
Jsem to nazoomoval na 200 a 300% a v Gimpu dotmavil. I text je celkem citelny. Tamto bylo kostkovane.
Byla by to ale pekna funkce, kterou by reader mohl mit. Ono nastavit to v tiskarne je fajn, ale nahled pred tiskem to pak neukaze.
A vubec mi chybi nahled pred tiskem u Readeru. Zrovna u toho prevodu na sedou by mne to zajimalo zda je kontrast dostatecny.
Měsíček
Jinak otázka bokem .. kterou verzi Adobe Acrobat Readeru máš?
peta
Měsíček
posledne jsem si nahraval nejnovejsi. 8.1
co tam ma kolegyne, co to tiskla jsem se nepodival, ale tez by mne to zajimalo, protoze u nas to vytisklo asi tak o tretinu tmavsi, PDF, jako u ni. Je fakt, ze tam mame novy toner, ale zachytne body pro skenovaci program byli plne cerne, vse ostatni sede.

Jinak ten odkaz na formular, chybicka. Nenasel jsem ho. Ale komentar dole v tom PDF odkazuje na elektronicky na zminene strance.
Tamto je nejake XML, ktere mi tu nic neumi precist, takze sory za mystifikaci.
nightfish
Tamto je nejake XML, ktere mi tu nic neumi precist, takze sory za mystifikaci.
XML pro 602 XML Filler
peta
nightfish
taky jsem si vsiml :0 pro 50k soubor si stahnete dalsich 20MB. To mi pripomina Javu :) pro 1k applet si stahnete 200MB spousteci prostredi :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: