Autor Zpráva
Sythes
Profil
neměl by někdo nějaký jednoduchý návod na instalaci modulů, protože když se něco snažím nainstalovat, tak někde udělám chybu
smajli
Profil
Obvykle bývá špatně nastavený CHMOD u souborů, které se mají aktualizovat. Měl by jsi to vidět v chybovém logu SMF.
Sythes
Profil
a ten chybový log najdu kde, protože já se snažil o manuální instalaci, ale někde jsem asi musel udělat chybu, proto bych potřeboval jak přesně používat ADD Before, Replace, ADD After, protože nevím jak to přesně použít
smajli
Profil
Chybový log je v administraci vlevo dole.
Before = před
After = za
Replace = přepsat

Obvykle tam ale bývá:
<search position="before"> to znamená, že přidáváš data za hledaný text,
<search position="after"> před hledaný text
<search position="end"> na konec souboru

Pokud budeš přidávat moduly ručně, tak v tom může být pěkný guláš. Obvykle v souborech .xml jsou názvy souborů, které se mají upravovat, takže je vhodné těmto souborům nastavit oprávnění pro zápis a použít automatickou instalaci.
Sythes
Profil
já jsem dělal, že jsem si ty soubory zkopíroval do PC, změnil je a potom jenom nahrál přes FTP, jinak ty instaluješ moduly ručně, protože třeba když je něco napsanýho a mám to přidat za to a tam je taky něco napsanýho tak nvm jestli to mám dát pod to nebo normálně vedle a jinak třeba když jsou někde mezery na začátku tak musí být i v textu? a jinak nevadí když to nepřidám za to, ale pod to?, srry za moc otázek, ale pokud máš zkušenosti s mauální instalací nebo víš jak na to tak bych byl rád kdyby si mi dal třeba ICQ
smajli
Profil
V administraci je Správce balíčků
Je tam i upload zkomprimovaného balíčku. Žádné soubory se zvlášť nerozbalují. Po nahrání na server se objeví v seznamu a tam se dá instalovat. Instalace je automatická. Pokud se objeví chybová hláška tak v chybovém logu se dá vysledovat co je špatně. Obvykle je to špatně nastavené právo k přístupu k souborům jak jsem již psal.
ICQ nepoužívám.
Sythes
Profil
a s manuální instalací nemáš zkušenosti?
smajli
Profil
Ruční instalaci jsem ti popsal hned v mém druhém příspěvku. Ruční instalace je poslední možnost jak mod přidat. Pokud ti nejde automatická instalace hledej chybu, máš forum špatně nakonfigurované a může ti taky přestat fungovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0