Autor Zpráva
cora-c
Profil *
Tentoraz mam tak trochu problem s menu, ktore sa nachadza vpravo od centralnej casti stranky. Cely moj web je robeny tak, ze je lave menu(zlozene z header, body a footer), potom je vrchna (header), stredna (body) a spodna (footer) cast, a vpravo je opat menu (zlozene z header, body a footer). A prave s nim mam problem. Ked do tej centralnej casti napisem dlhsi text, tak mi jej spodna cast (footer) "ujde" doprava, pod prave menu. Doteraz som to riesila tak, ze som footer praveho menu vzdy spravila na dlzku siahajuceho textu v centralnej casti (teda mi udrziavalo footer centr. casti na spravnom mieste), no napr. ked na stranku pridavam linky na ine weby, tak uz je to footer v pravom menu strasne dlhe. Neviete, ako spravim aby footer centralnej casti bol na svojom mieste aj keby footer praveho menu bolo stale rovnako dlhe? Aby sa ta spodna cast neposuvala pod prave menu? Diky
peta
Profil
cora-c
Mam na zahrade traktor, tak a tak vrci, nevite, co to je za problem?
Jak neco udelat > nez zalozite nove tema prectete si

Jinymi slovy, jak opravit neco, co nemam pred sebou?
Tipoval bych to na layout s float nejak chybne nastaven, zkus layout s position misto floatu.
Tomasds
Profil
cora-c
Jestli máš 3x header, 3x body a 3x footer, tak to je špatně, hodně špatně. Zkus v diskusi hledat něco jako výška divů, řeší se to tady pořád. Když nenajdeš, dej sem odkaz na stránku, ať ti může někdo poradit.

peta
Víš o tom, že sem můžeš vkládat i adresy a ty se samy převedou na takový to modrý, jak se na to dá klikat? Je to děsná machrovina, tyjo, někdy si to zkus.
cora-c
Profil *
Ok, uz som to vyriesila. Problem bol s float :-) Zle zarovnanie... Dakujem za pomoc a rady!!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0