Autor Zpráva
Blind King
Profil *
Mám problém který jsem neočekával. Než sem se dostal k tomuto problému, tak jsem řešil změnu pozadi při najeti na odkaz. Nakoce podle rad jsem toto vyřešil tím co mi ostatní napsaly. Pomoci JavaScriptu ( <a href="#" onmouseover="document.body.style.background='blue url(obr2.png)'" onmouseout="document.body.style.background='red url(obr2.png)'">změna pozadí při najetí</a> ) Ale jak jsem již psal ocitl se mi tu neočekávany problém. Zkoušel jsem to pomocí CSS ale nepovedlo se mi to protože nejsem dost zkušený.. Takže vám ted stručne popišu můj problém.

Když najedu na odkaz změní se mi pozadí stránky (obrázek). A ten obrázek se mi na stránce opakuje. A já potřebuju aby se mi neopakoval a zarovnal do středu (top center). A když sjedu s miší z odkazu tak se mi oběví jiné pozadí a taky se opakuje, atd..
Takže potrěbuju aby se mi každé pozadí neopakovalo (no-repeat) a zarovnalo na střed (top center)
Doufám že Chápete. :-)
Bubák
Profil
Vždyť jdem to psal, neměň "background", ale "backgroundImage"

onmouseover="document.body.style.backgroundImage='url(obr2.png)'" onmouseout="document.body.style.backgroundImage='url(obr1.png)'"

Pro úplnost, ve tvém případě méně vyhodná (ukecanější kód) verze s "background":
onmouseover="document.body.style.background='url(obr2.png) top center no-repeat'" onmouseout="document.body.style.background='url(obr1.png) top center no-repeat'"
habendorf
Profil
A nebo mnohem lépe přes změnu class u body.
Blind King
Profil *
NICE.. ted to už trochu chápu... Diky moc... hlavně diky tomu ukecanějšímu kodu.. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0