Autor Zpráva
lojzik
Profil *
Ahojte potreboval bych radu pacemu mi to nefacha...ve stylopisu mam totok:

.odkaz div {width:120;height:50;background:url(picts/tlac.png);background-repeat: no-repeat; onmouseover="document.body.style.backgroundImage='url(picts/tlacb.png) '"; onmouseout="document.body.style.backgroundImage='url(picts/tlac.png)'" }
.odkaz div:hover {color:red;background:url(picts/tlacb.png);background-repeat:no-repeat }

div hover nefunguje v ie takze se to snazim nahradit js jenze mi to nejde tu je jeste tabulka:

<table class=\"odkaz\" cellspacing=\"0\" style=\"position:relative;top:10;left:20;width:900;height:30;font-fami ly:arial;font-size:15\">
<tr>
<th><div><a href=\"index.php?page=sluzby\">služby</a></div></th>
<th><div><a href=\"index.php?page=index\">úvod</a></div></th>
<th><div><a href=\"index.php?page=cenik\">ceník</a></div></th>
<th><div><a href=\"index.php?page=kontakt\">kontakt</a></div></th>
<th><div><a href=\"index.php?page=gallery\">galerie</a></div></th>
</tr>
</table>

jde o to ze se mi nemeni pozadi v divu pomoci js dokaze nekdo poradit? dikes
Nox
Profil
onmouseover je JavaScriptová událost, ta nemá co v CSS dělat (kromě expression, ale to teď...)

<div onmouseover="..." onmouseout="...">

na co escapuješ lomítka? (pokud je to výstup z php, tak stačí echo '...' místo echo "...")

Mj. to pozadí se má měnit toho divu? K čemu to tam vůbec je když máš cílování pouze tagu body (že by se body přiřazoval na pozadí obrázek tlačítka je divné)
aňonym
Profil *
Patláš CSS a JS do jednoho souboru?
lojzik
Profil *
njn js mi moc nerika :-) ale jinak dik, jen jsem proste myslel ze kdyz to dam do css tak to nebudu muset davat do kazdeho divu...
jeste k tomu echu - proste to tak delam od zacatku a uz jsem si zvykl :-D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0