Autor Zpráva
Ziky
Profil
Prosím chtěla bych vědět jestli jde udělat to že bych na stránkách měla registraci...něco jako na fórum...přezdívka...avatary a tak. Nevím kde mám najít nějaký návod...Děkuju.
Jan Tvrdík
Profil
Ziky
Používá se k tomu například PHP. Naučit se ho můžeš třeba pomocí seriálu na linuxsoftu.

Pro tebe bude ale pravděpodobně lepší použít nějaké hotové řešení – např. phpBB.
Ziky
Profil
Ziky
Používá se k tomu například PHP. Naučit se ho můžeš třeba pomocí seriálu na linuxsoftu.
Pro tebe bude ale pravděpodobně lepší použít nějaké hotové řešení – např. phpBB.

Děkuju...du se učit :-)
Ziky
Profil
Tak jsem na to koukala a z seriálu na linuxsoftu moc chytrá nejsem :-)
Jde mi spíš o to jak udělat to že by sem měla stránku kde se můžou lidi registrovat jako teba na fórum. Ale fórum nechci. Je něco jiného než seriálu na linuxsoftu??? Nevím jestli píšu dost zřetelně co bych vlastně chtěla. Děkuju.
Ziky
Profil
Tak jsem na to koukala a z seriálu na linuxsoftu moc chytrá nejsem :-)
Jde mi spíš o to jak udělat to že by sem měla stránku kde se můžou lidi registrovat jako teba na fórum. Ale fórum nechci. Je něco jiného než seriálu na linuxsoftu??? Nevím jestli píšu dost zřetelně co bych vlastně chtěla. Děkuju.

Prostě něco jako stránku přátel.
Jan Tvrdík
Profil
Ziky
Přečti ti a pochop ten seriál na linuxsoftu a naprogramuj si, co potřebuješ nebo aspoň pořádně vysvětli, co chceš.

Nevím jestli píšu dost zřetelně co bych vlastně chtěla
Ne nepíšeš :)

Prostě něco jako stránku přátel.
Pod tím si toho moc nepředstavím.
Champion
Profil
K tomu potrebuješ aj mysql databázu do ktorej budeš ukladať registrovaných a ich profili.
srigi
Profil
Registraciu a login/logout sme tu nedavno riesili.
Champion
Profil
Ano srigi má pravdu..
Keby niečo tak ja som ten 8383-9021 lenže sa ten nick nedal zaregistrovať tak som si dal tento.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0