Autor Zpráva
Ondřej Fibich
Profil
Dobrý den,
Tvořím webovou aplikaci, jejíž dílčím úkolem je upozorňovat (zvukem) uživatele na nové události. Po tom co jsem prostudoval možnosti bgsound, embed a object jsem docela zklamaný. Nejlepší věc co mě napadla je použít flash, ale neni to ono :-(

Nevíte někdo jak zvuky řeší například meebo.com, které je má skvěle zvládnuté?

Stačí řešení, které bude fungovat pod FireFoxem (aplikace bude spouštěná pod Mozzila Prism).

Dík za rady, Ondřej Fibich

P.S. Už aby byla podpora tagu audio z HTML 5 ;-)
DJ Miky
Profil
Vyjmenoval jsi asi všechny možnosti, které se dají reálně použít, co se ti na nich nelíbí? Proč to není ono?
peta
Profil
Ondřej Fibich
vypada to na java / flash / objekt aplikaci, ale nezkoumal jsem to. Nebudu se prihlasovat pres cizi stranky, aby si to delalo databazi hesel :)
Ondřej Fibich
Profil
No standartni object nemůžu použít, ve firefoxu to chce plugin, který se musí povolit před spuštěním. Flash se zatím zdá jako jediný použitelny, nepotřebuje totiž potvrzení před spuštěním, ale těžko se k němu přistupuje přes javascript. Jediné co mě napadlo je umístit do aplikace neviditelný iframe, do kterého se bude javascriptem vkládat flash, ale není to moc precizní řešení. Asi budu nucen vzdát se webové aplikace a naprogramovat to v Javě :-(, to mně bohužel zabere 3x víc času.
DoubleThink
Profil *
Flash se zatím zdá jako jediný použitelny, nepotřebuje totiž potvrzení před spuštěním, ale těžko se k němu přistupuje přes javascript
Naopak se k němu přistupuje velmi snadno přes NPRuntime API, dále viz objekt ExternalInterface.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0