Autor Zpráva
JerryCB
Profil *
Opět zdravím :-)

Tentokrát řeším problém s tím, jak a jestli je možné aby se stránka automaticky otevírala na celou obrazovku. Jedním řešením které bych měl je na stránku vložit tlačítko kterým bych otevřel nové okno, ale popravdě tento způsob se mi vzhledem k okolnostem a způsobům ke kterým bude stránka sloužit mi využívat nechce.

Potřebuji aby se po kliknutí na stránku xy.htm otevřelo již fullscreen okno. Stačí kdyby to fungovalo jen pro IE6 a vyžší.

Předem upozorňuji že to nechci využívat na webu. Vím že to internetový konzumenti a návštěvníci stránek nemají rádi a já osobně také ne. Stránka bude mít zcela jiné využití.

Předem díky. Jerry
Měsíček
Profil
http://javascript.internet.com/navigation/full-screen.html
JerryCB
Profil *
Tento druh otevírání okna na celou obrazovku je ale také prováděn odkazem.

Nelze aktuálně otevřené okno nastavit tak, aby se samo přeplo do fullscreenového režimu?

Vím že to nějak jde... u nás v práci máme intranet, u kterého i když okno ručně zmenším, tak se po aktualizaci zase přepne do fullscreen režimu. Jen se nemohu dostat ke zdrojovému kódu....

Díky Jerry
havs
Profil
jestli jde o spouštění ve filesystému tak by mohl fungovat přepínač kiosek.
Vytvoř zástupce iexplore.exe a uprav Vlastnosti/Zástupce/Cíl nějak takhle:

"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" -k C:\Documents and Settings\moje\Plocha\page.html
Měsíček
Profil
Drobná úprava.

"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" -k "C:\Documents and Settings\moje\Plocha\page.html"
DJ Miky
Profil
Přejmenuj příponu stránky na .hta a za <head> dej něco takového:
<HTA:APPLICATION id="app" name="app" windowstate="maximize">
JerryCB
Profil *
„Přejmenuj příponu stránky na .hta a za <head> dej něco takového: <HTA:APPLICATION id="app" name="app" windowstate="maximize">“

Zkusil jsem, ale nechce to fungovat. vše se otevírá tak jako ostatní stránky.

„jestli jde o spouštění ve filesystému tak by mohl fungovat přepínač kiosek.“
„Vytvoř zástupce iexplore.exe a uprav Vlastnosti/Zástupce/Cíl nějak takhle:“
„"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" -k C:\Documents and Settings\moje\Plocha\page.html“

asi jsem to nepochopil, protože pokud nastavím jako cíl soubor která chci takto otevírat, tak se zástupce ieplore změní na zástupce souboru který chci otevírat, a jeho vlastnosti nijak nemůžu upravovat
JerryCB
Profil *
Omluva :

<HTA:APPLICATION id="app" name="app" windowstate="maximize"> funguje !!!

Já jsem si totiž chytrácky přejmenoval soubor index.htm na index.hta.htm což logicky nemůže fungovat. musel jsem ho přejmenovat přes total commander, a teď je to vpořádku.

Moc díky, funguje to tak jak má a jak jsem si představoval.
Bubák
Profil
<a href="http://www.jakpsatweb.cz/" onclick="window.open('http://www.jakpsatweb.cz/','','fullscreen'); return false">Jak psát web přes celou obrazovku</a>
Pokud stránku s tímto kódem budeš mít na na disku, tak po kliknutí na odkaz se ti stránky "Jak psát web" otevřou ve fullscreenu.
Platí pro IE7 a s velkou pravděpodobností také pro IE6.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0