Autor Zpráva
Jura
Profil *
Potřeboval bych vědět, jak se dá dosáhnout toho, aby menu vytvořené ve Flash, které bude např. v malém okýnku, do kterého se celé nevleze, mohlo při pohybu myší rolovat nahoru i dolů. Pro představu viz www.f1play.com hlavní menu na pravé straně... Děkuju za odpovědi...
SQi
Profil
Ted jsem chvili ve Flashi nedelal zpameti ti to nenapisu, ale myslim ze bys nemel delat menu ve Flashi, případně celý web, hodně lidí to odrazuje....i když třeba u mě f poho. Když už to děláš ve Flashi tak udělej i alternativní stránky bez něj.
Jura
Profil *
Děkuju. Něco podobného se mi podařilo vytvořit pomocí "movie clip scrollbar" s opticky skrytými tlačítky, ale není to úplně ono... tak kdybys prosím věděl jiný způsob, budu moc rád za radu...
Jinak můj názor na Flash je takový: pokud je vše dobře propojeno s HTML a optimalizováno velikostně, tak myslím, že je to dokonalý prostředek na vytváření doplňků (menu, animovaná loga, fotogalerie atd...), hlavně z grafického hlediska. A taky je docela možné, že se zvyšující se rychlostí přenosu dat přes internet se bude tvorba web prezentací tímto směrem vyvíjet...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0