Autor Zpráva
jerrycb
Profil *
Zdravím vás,

potřeboval bych poradit jakým zp§sobem mohu načíst "VALUE" textového pole z externího js (popř jiného) souboru.

způsobem:

<script language=Java script src="externi_soubor.js"></script>


..jaký je v příkladech mohu načíst pouze celé textové pole i s jeho VALUE, ale já mám na stránce <input type="text"> pevně dané, a jeho atribut value pořebuji měnit podle toho, na který externí soubor směřuje výsledek formuláře.

Pro upřesnění:

vytvořil jsem si v počítači HTA aplikaci "Fotogalerie", a tato aplikace mi načítá a prezentuje data a fotografie uložené na discích CD-ROM. Na indexové stránce této aplikace se mi zobrazují po vložení disku CD-ROM informace o souborech které disk obsahuje. např.: Počet souborů, počet adresářů a podadresářů, datum vytvoření a podobná infodata. Dale je také na disku CD-ROM uložená struktura adresářů. která se mi javascriptem který jsem popsal výše načítá do této aplikace tak, aby se stránka nemusela načítat z disku CD. Cílem je, aby na disku CD bylo co nejméně stránek aplikace, ale jen ".js" soubory, které budou načítány do aplikace která je spuštěna z pevného disku počítače.

s pozdravem Jerry

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0