Autor Zpráva
Mololok
Profil
Dobrý den.
Chtěl bych si dát na stránky indikátor prohlížečů a případně zamezit vstup s nějakým prohlížečem (myslím tím že mě to např. s. IE nebo Firefoxem nepustí dál).

Dá se tohle nějak udělat ?
habendorf
Profil
K čemu je to dobré?
Mololok
Profil
Když vytvářím stránky, snažím se je dělat tak, aby fungovaly ve všech nebo pokud možno většině prohlížečích.

Ale konkrétně IE mi vždy dělá problémy a přidělává 2x víc práce. Je naprosto nevyspytatelný a pro vytváření stránek noční můrou.
A hodně lídí pořád používá IE 6 (kde nefunguje max-width, min-width apod.) a diví se, proč mají stránku rozházenou.

Takže aby se nedivily proč to tak je, tak rovnou IE zamezit vstup, nebo alespoň upozornění, že jejich prohlížeč není schopný zobrazit stránku tak jak se zobrazuje v ostatních prohlížečích.
ninja
Profil
Mololok: to je krasna logika. Neumim udelat stranky dobre (aby fungovaly), tak na ne zamezim pristup.

Jelikoz se podobne otazky, jako mas ty, opakuji a je s tebou vice prace, mame ti rovnou zamezit pristup na forum?
habendorf
Profil
A není lepší nakódovat to pořádně, aby to fungovalo všude?

Ale kdo chce kam ... http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window.html#navigator
Mololok
Profil
Mololok: to je krasna logika. Neumim udelat stranky dobre (aby fungovaly), tak na ne zamezim pristup.
Jelikoz se podobne otazky, jako mas ty, opakuji a je s tebou vice prace, mame ti rovnou zamezit pristup na forum?

Nejde o to, že bych neuměl udělat stránky tak, aby se správě zobrazily i v IE. To umím, ale jde o něco jiného.

Dělám vlastní stránku která má funkce které IE nepodporuje, ale to mě vůbec netrápí, spíš to, aby se lidem s IE zobrazila hláška proč to tak je, nebo rovnou zamezení.

Chápeš ?
Railbot
Profil
Mololok
Tak k tomu stačí jen podmíněný komentář s nějakou vysvětlující hláškou, ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0