Autor Zpráva
Wojta
Profil
Občas se na tomto fóru hodnotí i návrhz stránek jakožto obrázek. Také jsem to zkusil v Gimpu, jenže jsem nevěděl co dál - všechny ty efekty které vidím u návrhů zde na fóru jdou udělat pouze v Photoshopu nebo jsem je nenašel? Nezná někdo nějaký Tutoriál?


Díky...
Dranel
Profil
Wojta
http://www.linuxsoft.cz/gimp/
Timy
Profil
Návodů je plno... A efekty uděláš třeba i v Malování, když na to přijde :-).
Wojta
Profil
jo díky, už jsem si nějaký maličký návrh vytvořil, ale raději ještě počkám než ho sem vystavím ;-)
Lexter
Profil
Nedá mi to a někde o tom musím informovat. Když už je řeč o gimpu, vyšla nová verze s parádními funkcemi. Některé jsou i velmi vhodné pro webdesign, takže to vůbec špatná volba není. Zvláště vylepšený nástroj pro práci s textem.
peta
Profil
Wojta
Profici to delaji tak, ze vemou tuzku, papir a kresli. Pak to naskenuji, pridaji na to efekty, obrazky a maji hotovo. Vetsinou takhle udelany vzhled je celkem dobre pouzitelny.
Resp, profici to kresli primo na tablet a na nem maji uz nejake efekty. Treba zvoli kresleni hvezdicek nahodne velikosti od-do, nahodne v polomeru r, pak udelaji tah takovou tuycinkou po tabletu a maji krasne zdobeni presne tam, kde chteji mit, kde bys pracne pozicoval mys, cukne se ti ruka a znova.
Lexter
Profil
peta
Ehm, to si vzal z knížky jak šla grafika na vandr? Jistě, něktěří to tak dělají, někteří si stejně jako zmiňovaní profíci nastaví potřebný nástroj, natáhnou cestu a klikem vytáhnou.

kde bys pracne pozicoval mys, cukne se ti ruka a znova.
Když to někdo dělá ručně a na ostro, pak to nikdy nebude přesně takové jaké chce, leda by měl ruku z kamene.

Vetsinou takhle udelany vzhled je celkem dobre pouzitelny.
Znám hodně vynikajících grafiků, ale málokterý se s tím drbe na papíře.
srigi
Profil
Prakticke navody ako sa robi web "from scratch" je mozne najst v knizke "Adobe Photoshop: praktický webdesign".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0