Autor Zpráva
Filip
Profil
Dobrý den,
Řeším standardní layout s patičkou a záhlavím přes celou šířku monitoru. Ale pokud mám maximalizované okno prohlížeče (a nějaké normální větší rozlišení), tak nemám hlavičku dole: position:static patička. Ale když udělám patičku absolutní, tak mi to při zmenšení výšky okna prohlížeče začne překrývat text a nebo patička rovnou zamrzne třeba uprostřed stránky - position:absolute patička. Chci tu patičku dole, ale aby tam zůstávala i když zmenším okno prohlížeče. Například tady je to pěkně Odkaz. A když už bude patička fungovat dole, tak bych ještě potřeboval aby bylo bílé pozadí pod textem až dolů, ale to asi půjde vyřešit absolutním divem se 100% height.

Prosím pomozte, hoří mi termín. Všem mockrát děkuju.
Ice
Profil
A plaváčkovo řešení jsi nezkoušel?

http://weblog.plavacek.net/2005-02.html
Filip
Profil
Díky moc, sice to u mé stránky nefunguje, protože se to bije s něčím jiným nebo jsem prostě lama a neumím to... Ale snaha se cení.
simpanc
Profil
taky nefunguje imho tam nemá moc věcí pozicovaných kromě patičky :)

já mám stránku že mám 3 boxy absolutně pozicovaný ve dvou relativně pozicovaných divech
a právě se mi nedaří mít patičku dole, vždycky je přes ty boxy že je překrývá...
pokud někdo zná jednoduchej javascript (kterej by toho vyřešil dost) ať pls napíše
.. js na velikost výšky (height) jednoho divu podle nejdelšího (height:auto) boxu. /například/

zatím díky hlavně pokud s tím má někdo zkušenosti protože na těchto diskuzích o patičce (už jsem jich projel dooost) je 70% informací o ničem)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0