Autor Zpráva
Arnostek
Profil *
presne tohle potrebuji Odkaz
Jimmy Hayek
Profil
Arnostek
A co my s tím?
svadla
Profil
Arnostek

to jsi hodny ze nam to rikas a co mi s tim?
pokud chces s necim pomoci, tak pouzij kouzelne slovicko a osvetli nam to znamena "tohle"
el mariachi
Profil
a tiež napíš aj to, čo si zatiaľ spravil pre to, aby si to získal :)
Arnostek
Profil *
Omlouvam se psal jsem to v rychlosti. potrebuji script ktery dokaze uploadovat fotky nekde treba do slozky a z te slozky by cerpala ty obrazky nejaka stranka a zobrazovala je jako galerii. moooc moccc prosim pokud je nekdo tak moc sikovny a mohl by mi pomoct to ziskat? velice si vazim vasich rad dekuji predem
yFang
Profil
Arnostek
Třeba tady máš ten upload:
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=310
Arnostek
Profil *
yFang
díky za radu ale jak udelam at se mi to zobrazi normalne obrazek v html?? jako nejak galerie?
Arnostek
Profil *
potrebuji neco jak je na libimseti vlozis fotku a ukaze se ti na strankach v galerii
Arnostek
Profil *
ale i tak kdyz to zkousim nefunguje to melo by to mit nejakou cilovou slozku kde se to uklada ne?
yFang
Profil
Arnostek
Co google? Neumíš trochu hledat?
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=php+galerie&btnG=Hledat&lr=
Arnostek
Profil *
Odkaz presne tohle potrebuji kdyz neco bajdu tak to nefunguje nebo proste je nejaka chyba
Plaváček
Profil
Arnostek

Já vím, co potřebuješ. Studovat a učit se. To je nejlepší řešení. Nebo vytáhnout prasátko a zaplatit si odbornou pomoc. Protože když něco neumím, mám v zásadě dvě možnosti. Naučit se to nebo si najmout profesionála.
Arnostek
Profil *
Plaváček
ale musi byt taky kde abych se to nausl vish?
Plaváček
Profil
Arnostek

A ty nemash inthernet?
Arnostek
Profil *
ano to mam
ja myslel ze forum je od toho aby lidem poradilo a ne aby jste mu rekli ze se ma ucit ja vim ze se musim ucit a ucim se ale nejsem superman abych umel vse za jeden den a nikdo mi ani trosicku neporadil snad jen vFang mel snahu a poslal mi stranku kde byl script sice to nebylo to co hledam ale moc mu za to dekuji
panther
Profil
Arnostek
ja myslel ze forum je od toho aby lidem poradilo a ne aby jste mu rekli ze se ma ucit
to ano, pokud máš konkrétní problém

ucim se
to je dobře

ale nejsem superman abych umel vse za jeden den
to po tobě nikdo nechce
Plaváček
Profil
Arnostek

ja myslel ze forum je od toho aby lidem poradilo a ne aby jste mu rekli ze se ma ucit

Ano, to je pravda. Ale my ti můžeme poradit jenom s konkrétním problémem. Základy technologie a všeho, co chceš dokázat a umět, musíš zvládnout sám.

Toto je diskuse, nikoliv vzdělávací ústav. Prostě ti chybí základní znalosti a já budu první, kdo ti rád poradí, až prokážeš určitou snahu vyřešit problém sám.

Začít ale musíš u sebe a prvním dobrým krokem bude naučit se srozumitelně a konkrétně položit otázku.
Jimmy Hayek
Profil
Arnostek
Správně, fórum je od toho, aby ti poradilo. Což ti i Plaváček poradil: učit se.

ale nejsem superman abych umel vse za jeden den
Když nejsi superman, tak potom nechtěj něco, co není v tvých silách...

yFang ti hodil odkaz na Google, pokud žádné z řešení nefunguje, nezbývá ti nic jiného než si zaplatit profesionála...
el mariachi
Profil
Arnostek
na jednej strane tvrdíš, že sa to chceš naučiť, a na druhej strane si netrpezlivý a hrnieš sa hneď na všetko.. takto to predsa nefunguje. nemôžeš začať od zložitých vecí, ale robiť to pekne postupne...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0