Autor Zpráva
steeler
Profil *
nevíte někdo jak dát na stránky formát pdf, tak aby normálně fungovalzatím se mi podařilo ho tam dát jen tak, že se mi v okně objevilo vše bohužel i s acrobat readerem a jeho oknem, chtěl bych tam dát čistě je stránku pdf...plíííííísssss :o)
Vít Dlouhý
Profil
Myslím, že nelze. Musí to přelouskat Acrobat.
Webspy
Profil
PDFka je nejlepší nechat stáhnout klientovi. A nebo se mu to otevře v prohlížeči. Okýnko určité velikosti z toho neuďěláš...
llook
Profil
steeler: PDF nezpracovává prohlížeč. Pokud prohlížeč zjistí, že jde o PDF, předá dokument plug-inu a ten si na prostoru pro ten dokument může dělat co chce (podobně jako u flashe).
Možná že by to šlo nějak přes <object></object>, s tím, že by se Readeru předali nějaké parametry, ale nevím, jestli nějaké takové parametry Reader přijímá.
Webspy
Profil
Hm, to asi nepůjde. Ale PDF používej jako formát např. zip. Nech to stáhnout klientovi, ať si s tím poradí :-)
DoubleThink
Profil *
Alternativou je použítí flashe - přesněji vytvoření dokumentu pomocí aplikace Macromedia FlashPaper (poměrně nový a imho ambiciozní projekt)

Přes virtuální FlashPaper tiskárnu se z Office (nebo čehokoliv jiného) "vytiskne" SWF soubor - na zobrazení pak stačí jenom Flash plugin. Kvalita je srovnatelná (nebo lepší) s PDF.

Řekl bych, že tato technologie (díky obrovskému rozšíření Flash přehrávačů), má šanci převálcovat Acrobat během jednoho roku
Cody
Profil
Existuje program, který převede PDF do HTML tak aby to vypadalo jako PDF, je to sice řešení jak tankem na orbu polí, ale třeba ti to pomůže. Jmenuje se HTML2PDF.
llook
Profil
Neni to spíš PDF2HTML?
Cody
Profil
llook Jasně je chybička se vloudila:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0