Autor Zpráva
kvoky
Profil
Zdravím,
Šlo by nějak načíst cizí stránku bez jejího obsahu, tedy aby se např. provedla pouze ta část scriptu která zajišťuje počítání návštěv stránky?

Díky
Kvoky
peta
Profil
kvoky
ano
Tasartir
Profil
Záleží na tom, jak načíst, a jak je počítadlo řešeno. Pokud je to javascript/obrázek načítaný spolu se stránkou, určitě by šlo použít wget (pro windows mám tenhle http://www.gnu.org/software/wget/) Rozhodně ale není možné nikým neviděn, nikým neslyšen, procházet stránky.
kvoky
Profil
peta: fajn, jak na to?

Tasartir: Je to jenom příklad, dejme tomu, že někdo počítá zobrazení stránky přes php a ukládá u vás cookies a pak teprv zobrazí stránku... tak mě by úplně stačil ten začátek.

Díky
Kvoky
Tasartir
Profil
Aha, já to pochopil přesně naopak.. (ach ta rána :) ) na straně klienta by šlo zít třeba libovolný moderní prohlížeč, zakázat příjmat z té stránky cookies a automaticky ji znovunačítat v nějakém intervalu. Pokud se počítání provádí serverovým scriptem, wget by měl být taky použitelné řešení. A myslím že v php by to šlo cronem a funkcí file_get_contents
kvoky
Profil
Jo to je jasný, pokud chci nahánět nějaký sledování tak nepotřebuju v prohlížeči přece načítat celej obsah, o to mi jde. Dík
kvoky
Profil
A to je to co potřebuju vědět.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0