Autor Zpráva
pirik
Profil *
Ahoj,
můžete mi prosím poradit jak převedu obrázky z formátu PDF na formát jpg?
Co si k tomu mám stáhnout z internetu?

Děkuji za pomoc
Pavel
svadla
zeptej se pana google, me treba nasel
http://www.slunecnice.cz/sw/advanced-pdf-to-image-converter/
Miloš
PDF není formát obrázku.
PDF je dokument, který obsahuje různá data, mj. i obrázky (podobně jako když do dokumentu ve Wordu nacpeš obrázek, tak ten obrázek tam bude, aniž by byl DOC obrazovým formátem).

Otázka je, jak z PDF ten obrázek dostat.
Chceš-li mít ten obrázek ve stejné kvalitě, jako je v PDF, je nejjednodušší (a nejdražší) cestou je Acrobat (ne Reader).
Stačí-li ti ta fotka pouze pro monitor (nebudeš ji tisknout), použij klávesu PrintScreen.

Asi budou ještě nějaká další řešení, jen mě už žádné nenapadá.
pirik
Profil *
to Miloš: já mám webové stránky a ty obrázky dostanu ve formátu PDF a potřebuji je změnit na jpg
to je celý proč se na to ptám, já to nechci tisknout, ale pouze převést na pdf, abych to mohl použít ve svých stránkách, víš.
Víš o něčem?

Děkuji za pomoc
Tomasds
pirik
Odfoť si to tím printscreenem, jak radil Miloš. O něco pohodlnější možnost je vytáhnout to pomocí foxitu, ale nejlepší možnost je samozřejmě říct tomu, kdo dělal to pdfko, ať ti dodá ty původní obrázky, protože už tím, že jsou zakomponované v pdf, ztratily na kvalitě.
pirik
Profil *
to Tomasds: podle toho co píšeš se mám domluvit s tím člověkem, aby mi ty obrázky dodal ve formátu jpg než v tom pdf?
Tomasds
pirik
Jistě. Pokud toho člověka máš jak kontaktovat, tak je to nejlepší možnost.
pirik
Profil *
to Tomasds: už jsem se s ním domluvil a bude mi ty obrázky posílat v jpg formátu.

Moc děkuji za pomoc.
Pavel

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: