Autor Zpráva
Wilk
Profil *
Zdravím... Prosím vás, kde přesně v Excelu můžu změnit jméno autora? (Fakt nechci nikomu krást copyright, ale pokud dobře vím, tak to tam ukládá real jméno, na který jsou registrovaný Winy... Ale já preferuji svůj internetový pseudonym, tak to chci přepsat)
Jinak teďka jsem si všimla že tam dole je možnost mít 3 různý listy v rámci jednoho souboru... To je konečný počet, nebo jich můžu mít třeba 12? Kdyžtak kde přesně to lze zařídit? Předem díky moc :)
DJ Miky
Profil
Ve Windows pravý klik na soubor → Vlastnosti → Souhrn (nebo tak nějak).

Listů můžeš mít tuším kolik chceš (limit bude, ale podle mě vysoký), stačí kliknout pravým tl. na lištu s těmi listy a tam bude volba Přidat (Vložit) list.
Wilk
Profil *
Jop dik, ale ja to tam bohuzel nemam... Mozna to bude tim, ze mam 8 let starou verzi Excelu? Z r. 2000? :D
Wilk
Profil *
Jej sorry uz jsem to nasla... Fakt je to tam. Sorry, dik :)

Ale u tech vlastnosti mam pouze zalozku obecne, a jedine na co se v ni da klikat je Otevrit v programu a atributy... Zadna dalsi zalozka tam neni...
panther
Profil
EDIT: pozdě, prolbém již byl vyřešen :-)
SwimX
Profil
Wilk
Jinak teďka jsem si všimla že tam dole je možnost mít 3 různý listy v rámci jednoho souboru... To je konečný počet, nebo jich můžu mít třeba 12? Kdyžtak kde přesně to lze zařídit? Předem díky moc :)

Možností je mnoho, můžeš klidně mít i list jeden :) stačí na něj kliknout pravým a dát odebrat. Popř. pouze skrýt, to ale nemá význam pokud na něm neděláš nějaké "tajné" výpočty, protože zbytečně zabírá místo (zvětšuje soubor)

Listy jde samozdřejmě i přidávat. Můžeš jich mít klidně 12 :) nebo i víc.. Postup bude podobný jako s odebíráním, nevím z hlavy kde přesně to je, a navíc mám Office 2k7 takže bych ti stejně asi poradil jiný způsob. Zkus hledat, nebude to tak složité..
Bubák
Profil
Počet listů v sešitu: Omezeno dostupnou pamětí (ve výchozím nastavení 3 listy)
http://office.microsoft.com/cs-cz/excel/HP051992911029.aspx

Spousta věcí je k nalezení v nápovědě Excelu.
Axamith
Profil
Co se týká Excelu, tak dobře funguje fórum na pc-helpu
SwimX
Profil
Bubák
Omezeno dostupnou pamětí
Co se tím myslí? RAM?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0