Autor Zpráva
Master
Profil *
Zdravim vas,parkrat jsem to tu nasel, ale bohuzel si jeste nevim rady,takze k veci:
potreboval bych na svy strance,kterou jsem si stahl-HTML,CCS udelat fotogalerii,zkousel jsem picasa2,Irfanview etc. ale ty mi galerii udelaj,ale na samotny strance,ale ja bych chtel aby byly na te me strance zmenseniny a po kliknuti se zobrazili treba v samotnem odkazunemusi byt primo na te strance).Jak na to?mj. pouzivam MC Dreamweaver.Diky a no flame-kazdy nekdy zacinal:)
Pro priklad uvedu [url=http://galerie.fotografovani.cz[/url]
Fred
Profil
Stáhni si JAlbum
Hampy
Profil
Já to dělám tak, že si udělám tabulku a do každé buňky vložím zmenšeninu fotky, která je odkazem na skutečnou fotku. A aby se otevírala v novém okně, přidej k tagu A taky TARGET="_blanc"

Hampy
Charlie
Profil
Hampy, akorát se nepoužívá _blanc, ale _blank.
Leo
Profil
"Hampy, akorát se nepoužívá _blanc, ale _blank."

Ono je to vlastne jedno, protoze prohlizec tak jako tam otevre nove okno, Leo
PeterBA
Profil
Už v Tvojom príklade je jasné o akú galériu ide... www.photopost.com ...tá žiaľ nie je free a nepredpokladám že by si mal chuť platiť.

Ja odporúčam Coppermine Photo Gallery ...
Master
Profil *
hehe,tak jsem sehnal vsechny tri zminovane programy,ale ani v jednom jsem to nedokazal-JAlbum mi dela galerii na samotne strance a ty dalsi dva jsem vubec nepochopil.
Leo
Profil
Nepotrebujete programy, potrebujete zakladni znalost HTML a CSS, Leo
PeterBA
Profil
Leo, nemôžem s Tebou nesúhlasiť... :-)
Master
Profil *
Tak to mas pravdu,ale ta bohuzel chybi:)
joejoe
Profil *
tak zkus treba moji galerii jphotos. snazil jsem se to udelat tak aby nebylo komplikovane to zaclenit do svoji stranky a mit moznost menit web.

zminovana coopermine je zbytecne komplikovana..
mosba
Profil
JAlbum je vyborné, ale pokud chceš něco jednodušího, tak vyzkoušej ImCat (najdeš ho na slunecnice.cz atd.).

abys to měl na stejné stránce:
musíš trochu přepsat html + css kód, který takovýhle prográmek za tebe generuje. nemuselo by to být tak složité i pokud html a css moc neznáš. potřebuješ vložit kód tvé stránky (zřejmě to, co jsi psal, že jsi od někud stáhl) do imcatu tak, aby se ti to generovalo na každé stránce znovu. program ti samořejmě vygeneruje galerii na nových stránkách (to ani jinak nejde), ale tyto stránky budou mít stejný vzhled jako ty původní... jestli jsi zvládl html +css od někud stáhnout a použít, tak zvládneš i tohle.
Kiki
Profil *
Český návod pro ImCat základní verzi najdeš na www.rod.xf.cz v příloze PC a internet
Kiki
Profil *
Opravuji, český návod pro ImCat je v příloze "Tvoříme alba" na www.rod.er.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0