Autor Zpráva
gygabyte
Profil *
Mám tabulkové menu

<td valign="top" width="147" bgcolor="#000000" height="151" >
<?php include "menu.php" ?> </td>


a když v diskusi přidám příspěvek, tak se mi roztáhne (to menu)... někdo mi poradil že mám použít overflow:hidden jenomže nevím kam to napsat... pls pomůžete někdo?
bohuš
Profil *
je to css vlastnost takze jestli to potrebujes pro jedno td v tabulce tak si do jeho tagu vloz style="overflow:hidden" jestli pro celou tabulku tak do stylopisu napis treba .overfl {overflow:hidden} a pak do tagu tabulky vloz class="overfl"
Bubák
Profil
Aby ti fungovala CSS vlastnost verflow, musíš mít i rozměr(y) zadané v CSS.
gygabyte
Profil *
<td valign="top" width="147" bgcolor="#000000" height="151" style="overflow:hidden" >
<?php include "menu.php" ?> </td>

A stejně se to pořád roztahuje... :(
Bubák
Profil
Bubák
Chápeš, co jsem napsal výše, nebo jsme se jen minuli v čase?
gygabyte
Profil *
No a jak je zadat v CSS?
yFang
Profil
<td style="vertical-align:top;background:#000;width:147px;height:151px;ove rflow:hidden" > 
gygabyte
Profil *
<td style="vertical-align:top;background:#000;width:147px;height:151px;ove rflow:hidden" >

Tohle je sice pěkné, ale na mém tabulkovém webu dělaném přes frontpage je mi to k ničemu :( na jednu stránku to zadám a je to v pořádku na stránku, kde je hodně textu ve vedlejsi tabulce, je to pořád stejně velké a pořád větší než jinde, takže to mlj problém neřeší :( nevíte někdo, proč když do jedný tabulky něco napíšu tak se mi druhá zvětší?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0