Autor Zpráva
ritchie
Profil *
Mám dokumentaci k php na adrese: http://cz.php.net/distributions/manual/php_manual_cs.html.gz
ale je v gzipu. Potřeboval bych vědět, jak ji co nejsnadněji rozbalit do použitelné podoby.
joejoe
Profil *
pokud si na windows
stahni si WinRAR a rozbal si to.
jinak doporucuju pouzivat anglickou .chm

pokud pouzivas linux tak "man gunzip"
ritchie
Profil *
Nějak se v tom ztrácím, nemohl by jsi mi napsat podrobněji, jak to dekomprimovat?
joejoe
Profil *
stahnes si WinRAR treba tenhle, pak na nej 2x poklikas, projdes celeho pruvodce instalaci (nejlip pouhym klikanim na tlacitko dalsi) pak 2x poklikas na ten manual a ono se ti to otevre jako slozka - potom to z toho normalne drag & drop pretahnes do nejake slozky (treba na plochu).

pripadne kdyz ti to nepujde, tak se zkus zamyslet nad tim proc popripade sem napsat co konkretne ti na tom nejde nebo co ti to pise.

pouzivani anglickeho .chm jsem doporucil ze 3 duvodu
- jednak neni zabaleny v .gz
- jednak chm format je docela vhodny format pro manualy (da se v tom vyhledavat, je to docela rychle, je to 1 soubor
- no a nakonec v ceske verzi se obevuji obcas preklepy, predklad neni uplne presny, dokonce obcas chyby, takze proto anglicka verze
Radek Hrabůvka
Profil *
7zip je zdarma a umí Zip i GZip dělat i rozbalit. A rozbalovat umí dost věcí, což se může hodit i jindy. Myslím, že 7zip je nejlepší program zdarma a lepší už jsou jen některé shareware programy. A WinRAR za vyzkoušení stojí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0