Autor Zpráva
Scooter
Profil
Som amater v robeni stranok.Chcel by som si spravit prvu stranku.Este som ani nezacal a uz hned prvy problem. Dal som si obrazok do pozadia a roztiahlo mi ho. Aky je prikaz aby mi pozadie na stranke roztahovalo a stahovalo podla rozlisenia monitoru ?
Mato
Profil *
www.jakpsatweb.cz/pozadi.htm.
Myslím, že sa to nedá.
Scooter
Profil
Cize by som mal zmensit rozlyšenie obrazku na 800 krat 600? Teraz ma 1024 na ....... Lebo pochybujem zeby mal dakto nastavene mensie rozlisenie na monitore :-).
Mato
Profil *
Dodatok k mojej predchádzajúcej odpovedi: v HTML sa to nedá.
Scooter
Profil
a v com sa to da? proste robim stranku cez golden editor a to pozadie mi roztiahne ked ho tam dam :-( to neni fer.
Mato
Profil *
Ako ti ho roztiahne?
Webspy
Profil
Mimochodem, obrázky do pozadí raději nedávej.
Mato
Profil *
Úplným začiatočníkom sa páčia obrázky na pozadí, ale oveľa lepšie je tam dať nejakú príjemnú farbu.
Scooter
Profil
tak mi poradte daaku prijemnu farbu a prikaz ako ju tam dam :) chcel by som daku modru taku prijemnu :)
zabudol som tu stranku kde su cisla farieb ? kto ju vie ?
Spikee
Profil
www.jakpsatweb.cz/archiv/barvy-pojmenovane.html
Scooter
Profil
noo to osm hladal dikes :) a napises mi este prosimta prikaz na zadanie daakej farby do pozadia ?
Webspy
Profil
CSS:
body {background: #farbička}

nebo HTML:
<body bgcolor="#farbička">
Spikee
Profil
Nebudem ti tu vypisovať všetky odkazy. Pozri sa na Jak psát web. (trošku neskôr som to odoslal :-))
Scooter
Profil
Webspy dakujem. nemas icq ? ak hej tak mi pls daj icq number. Lebo ako tak kuak si zdatny,a lepsie by sa mi robilo kebyze mam kontakt na cloveka ktory to vie.
Scooter
Profil
este taka otazka, kde sa daju stiahnut sablony na Golden HTML Editor 4.8.3?
Spikee
Profil
www.golden-html.com(domovská stránka)
Webspy
Profil
no mám, ale lepší by bylo ptát se zde, protože moc na ICQ nejsem.

307-528-874
Webspy
Profil
Moderátore, který jsi změnil nadpis témata, můžu se zeptat, jaký byl minulý nadpis ?? (trpím takovou tou nemocí... no, jak se jí říká ... JO ! skleróza :-)))))))
DoubleThink
Profil *
Už nevím - něco stupidního ve smyslu "Prosím pomooooc!!!"
Webspy
Profil
Aha - opravdu subjektivní nadpis :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0