Autor Zpráva
senior
Profil
Príjemný deň,

mám kód videoprehrávača a roletka zoznamu videi (pod oknom prehrávača) je prázdna. Kde mám chybu? Chyba tam nejaky parameter alebo kam mám napísať názvy ostatných videi? Ďakujem za pomoc.

<!--[if !IE]> -->
<object type="application/x-mplayer2" data="video/xxx.wmv" width="320" height="309">
<!-- <![endif]-->

<!--[if IE]>
<object classid="CLSID:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95"
codebase="http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsm p2inf.cab#Version=6,4,5,715" standby="loading" width="320" height="309">
<param name="movie" value="video/xxx.wmv" />
<!--><!--dgx-->
<param name="filename" value="video/xxx.wmv" />
<param name="autosize" value="1" />
<param name="loop" value="false" />
<param name="autostart" value="0" />
<param name="animationatstart" value="1" />
<param name="displaysize" value="0" />
<param name="showcontrols" value="1" />
<param name="showaudiocontrols" value="1" />
<param name="showdisplay" value="0" />
<param name="showgotobar" value="1" />
<param name="showpositioncontrols" value="1" />
<param name="showstatusbar" value="1" />
<param name="showtracker" value="1" />
<param name="transparentatstart" value="0" />
<p>Pre korektné zobrazenie stránky, si prosím nainštalujte MediaPlayer prehrávač!</p>
</object>
<!-- <![endif]-->
joe
Profil
Záleží na konkrétním přehrávači. Pravděpodobně to bude spíš uložené někde v nějakém XML souboru.
senior
Profil
joe
Ide o windovsácky MediaPlayer.
joe
Profil
senior
Aha, no a jaké další vide by tam měly být? Přehrávači předáváte jen jedno video a to je v tomto případě video/xxx.wmv, neumím si to představit, proč by tam měly být další videa.
senior
Profil
joe
To je pravda, že jedno video je tzv. startovacie, ale v tom kóde je aj roletkový zoznam - niečo ako playlist, kde by mohli byť ďalšie videá napr. video/aaa.wmv, video/ccc.wmv ...
joe
Profil
senior
Tak to nevím jak by to mohlo jít, zkusil jsem na to něco najít, tady píšou něco o playlistu, ale jak to tam dostat, to nevím.

Doklikal jsem se třeba až sem, ale nevím jestli zrovna tady to ještě souvisí s HTML a vkládáním do stránky. Třeba někdo chytřejší bude vědět.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0