Autor Zpráva
čenda
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Mám vlastní doménu z hostingem na station.cz a chtěl bych tam mít vlastní webmail (například webmail.domena.cz). Chtěl jsem se zeptat jestli je nějaká možnost si stáhnout zdarma už takovou aplikaci hotovou a kde. Ono sice na station.cz je možnost si vytvořit emaily, ale je to zbytečně složité. Prostě bych chtěl, aby se registrovaným uživatelům s profilem zároveň vytvořil vlastní email uzivatel@domena.cz a pokud možno aby tato aplikace byla v češtině. Díky čenda
Jan Rippl
Profil
Webmail je k ničemu, pokud nemáš vlastní e-mailový server (např. exim4, postfix, courier, sendmail, apod.)
Tofina
Profil
http://www.squirrelmail.org tu je nieco
Jan Tvrdík
Profil
čenda
Co zkusti třeba služeb google nebo microsoftu?
dvora21
Profil *
prosim vás skousim na vlasnim serveru squirrelmail a nevim kam co dat jako pripojeni k db nebo k necemu kde se registruju atd...
dvora21
Profil *
Prosim vás došel sem k zavěru jak sem koukal na ic.cz to maj a je to pekne na nic nemuzes si ani presmerovat adresu. tak se ptam neni neaky WeMail neaky vic propracovanejsi ?? dekuji za dpoved
jakubroz
Profil
udelej si svuj, nebo pockej na nas. bude soucasti noveho portalu.
Mike8748
Profil
dvora21
propracovanejsi nez squirell je roundcube

nicmene ani tam nenajdes veci jako presmerovani mailu, protoze to neni vec webmailu ale mailoveho serveru a k tomu na webhostingu budes mit programovej pristup dost tezko
zrovnatak si nemyslim ze bude mozne vytvaret programove nove emailove schranky, mam za to ze to u stationu jde pouze pres administraci (stejne jako na vetsine hostingu)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0