Autor Zpráva
Gordon
Profil *
Zdravim,
potřeboval bych poradit, na mých webových stránkách, mám řekněmě 50 článečků a potřeboval bych, když někdo otevře určitý článek, aby měl po jeho přečtení možnost vložit komentář.

Nemám stránky dělané přes žádný RS.

Potebuju prostě, aby každý článek měl "svůj" guestbook, poradí někdo jak na to ? Případně kde bych měl hledat?
Cup
předělej si guest book ... každému příspěvku dej id článku a pak při výpisu pod článkem vypisuj pouze příspěvky s id článku
Gordon
Profil *
díky za reakci, nevíš o nějakém příkladě, nějaký web nebo něco kde bych si to mohl prohlédnout?
Cup
myslis přímo kód ... no to nevím ale mám to třeba na www.hckridla.ic.cz když se podíváš všude pod články includuji soubor "komentare.php" ten ten mi vyhodí formulář tam si do skritého políčka <input ... hidden dám id článku no a příspěvek uložím právě s tím id ... potom když vypisuju příspěvky tak do dotazu SELECT přidám WHERE sloupec_s_id_clanku = 'id_clanku' talk se mi vypisou pouze příspěvky patříci pod tento článek ... pokud stále nevíš tak ti třeba někdo hodí odkaz na nějakej příklad na netu ja o ničem konkrétním nevím :)
Gordon
Profil *
jj díky to postačí ;)
Gordon
Profil *
jj díky to postačí ;)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: