Autor Zpráva
michaela
Profil
Preji pekny den.
Nejdriv ze vseho chci podekovat za tak uzasne udelany navod na delani webovych stranek. Je to radost se z nej ucit a vec, ktera se zdala pred nedavnem jen snem se muze pozvolna uskutecnovat. Moc dik! Pri hledani free moznosti na uverejneni stranek jsem narazila na jeden - mozna ho muzete pridat k tem co udavate - me laicke oko ma pocit ze je dobrej: http://110mb.com.
Chtela jsem se zeptat: jak se da zaridit, aby moje stranky byly videt na vyhledavacich motorech? Snazila jsem se zapsat klicova slova, rikala jsem si, ze mozna podle nich, ale zatim me nikdo neobjevil :)
Moc diky a hodne uspechu ve vasi cinnosti! (omlouvam se za diakritiku, problem je, ze pisu ze zahranici a nemam tu spravnou klavesnici... a zpameti si nasi nepamatuji...)
Miki
ninja
Profil
Tve stranky se budou zobrazovat ve vyhledavacich na slova obsazena na tvych strankach v textu, jakmile je vyhledavace najdou.

Aby te nasli vyhledavace i lide je dobre, aby na tve stranky vedlo co nevjcie odkazu z podobnych stranek.
Nox
Profil
Zdravím

"prohlížeč" != "vyhledavač", prohlížeč je Opera, Firefox, IE, Chrome, Safari....
"vyhledávací motor" je zajímavě řečeno :), ale nikde jsem to neviděl takto použité (doslovný překlad, ale imho se nepoužívá)

Dostání se na přední místa ve vyhledávačích je docela věda (i magie)

Stručně to chce vyvážené množství klíčových slov (kw) v textu, kw v titlu, nadpisech, nemít podvodné praktiky (vypsat spoustu kw někam iracionálně
na stránku, případně ještě skrýt, atp.), mít co nejvíc odkazů na svoji stránku

Hledej SEO... zde na jpw, www.webtrh.cz , www.h1.cz/clanky ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0