Autor Zpráva
pitbull
Profil
čawte...

potreboval by som nejakú funkciu/script aby som si cez to mohol uploadnúť nejaký súbor na FTP zo stránky - teda na stránke kliknem na odkaz, hodí ma na stránku kde si budem môcť nájsť súbor v PC a uploadnúť ho na FTP...

pls, napíšte mi to polopatisticky... bo som tu našiel dosť príspevkov tejto problematiky... ale akosi som nepochopil skoro ničomu...
Taps
Profil
pitbull
co na tom není k pochopení http://kralik.profitux.cz/blog/87-php-upload-souboru
kletely
Profil
pitbull
Goooogle nepoznáš?
pitbull
Profil
išlo mi to... pokiaľ som to nedal do tela stránky...

teraz mi to píše toto:

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to access trinitas/bsrendv2.dll in /www/farnost-tvrdosin.sk/public_html/docs/upload.php on line 12

Warning: chmod() [function.chmod]: Unable to access trinitas/bsrendv2.dll in /www/farnost-tvrdosin.sk/public_html/docs/upload.php on line 13

Warning: chmod() [function.chmod]: Unable to access trinitas/bsrendv2.dll in /www/farnost-tvrdosin.sk/public_html/docs/upload.php on line 13

Warning: chmod() [function.chmod]: stat failed for trinitas/bsrendv2.dll in /www/farnost-tvrdosin.sk/public_html/docs/upload.php on line 13
Súbor nemohol byť nahratý. Počet chýb: 0 
pitbull
Profil
už mi to ide...

TAPS vďaka za URL
Jarek001
Profil
<tr bgcolor="#E8F1F9" height="20">
<td width="55%"><b>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Nahrání nového souboru</b></td>

</tr><tr bgcolor="F2F9FF" height="20">
<td><b>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<form method="post" action="upload.php" enctype="multipart/form-data">
<input name="userfile[]" type="file">
<input type="submit" value="Upload!!!" >
</form> </b></td>

- No tak tohle je taky možnost....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0