Autor Zpráva
Vyska
Rád bych si vložil do mé stránky která není zveřejněna něco z Blueboard
a zobrazí se mi jenom to z Blueboardu. Může mi někdo prosím poradit?
Vyzkouším jakýkoliv návrh.
Měsíček
Vždyť to tam máš krok po kroku .. http://www.blueboard.cz/index.php?engine=navod
Hitman
Jaky mas web? Normalni, nebo pouzivas treba estranky, blog, atd.?
Zkus se podivat na blueboard.cz
Vyska
Měsíček
Měsíčku
A jasně v něm říkám„ která není zveřejněna
Tu stránku mám celou v počítači. Jestli máš nějaký html editor tak mi prosím poraď.
Řeknu eště jednou co se stane možná to z toho předtím nešlo moc dobře odhadnout.
Když spustim stránku v html-wap (Já mám Html-wap editor 2007) editoru jde všechno v pohodě ale když dam otevřít v Internetě Exploreru otevře se mi jen ta anketa.
Hitman
Promiň ale neni na internetu. Ale dík žes mi chtěl pomoct Dík by sem měl dát i Měsíčkovi že něco napsal
Vyska
Měsíček
Promiň měl jsi celou dobu pravdu já jsem to jen blbě přečtl
Hitman
Vyska
Aha no tak potom pouzij ten navod na odkazu:

" 1. Otevřete si jednu stránku vašeho webu v nějakém editoru tak, abyste viděli její HTML kód. Pokud nevíte jak se to dělá, přečtěte si návod, jak se stránky dělají na www.jakpsatweb.cz.
2. Nyní do svého kódu zkopírujte obsah schránky (pomocí CTRL + V), nejlépe na místo, kde by se měla potom služba nacházet.
3. Nyní zkuste umístit vaši stránku na web a otevřít si jí v prohlížeči. Tam kam jste vložili HTML kód bude vidět služba nebo odkaz na ni."

Na pc, na kterem to tvoris musis mi internet.Ne stranku na internetu, ale pripojeni.
Vyska
připojeni mam

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: