Autor Zpráva
Casy
Profil *
Zdravim všechny. Potřeboval bych poradit ohledně mého notebooku, který sem připojil k externímu monitoru. Vše šlo bez problému do doby než se mi vypl notebook a pak kdyz jsem byl mimo domov a bez toho monitoru porad neni nic videt do doby než začne načítat uživatelské nastavení. Poslední věc, kterou sem udělal je že sem odebral ovladače grafický karty, restartoval a už není nic vidět ani po nabehnutí do windows. Zkoušel jsem počítač zapnout po slepu do stavu nouze, ve vga rezimu, ale nic nepomohlo. Neřešil někdo takový problém? Děkuji moc

Typ: Acer Aspire 5680 Wlmi
bohyn
Profil
Casy
Na klavesnici mas zkratku Fn + neco pro prepinani monitoru, vyzkousej ji.
Casy
Profil *
Casy
Na klavesnici mas zkratku Fn + neco pro prepinani monitoru, vyzkousej ji.

ja to mam na FN+F6 a nejde
Casy
Profil *
je zvlastni ze sem mel ve spravci zarizeni 3 monitory .. lcd notebooku, externi lcd a nejakej me neznamej ... napadlo me ze bych mohl sehnat redukci z vga na dvi a strcit to tam co myslite slo by to?
bohyn
Profil
Casy
sehnat redukci z vga na dvi a strcit to tam co myslite slo by to?
Pokud ma monitor DVI-I tak by to slo
Casy
Profil *
no monitor tu koncovku nema proto rikam ze bych sehnal redukci a strcil do vga a pak do notebooku ... uz me nic nenapada .. jeste tohle kdybych tam dal recovery cd od aceru tak to naformatuje disk a nainstaluje okna i s ovladaci grafiky ale zase na to nevidim ... tak ja nevim zkousel jsem poslepu prepnout monitor v nastaveni, ale to taky neslo ... neco je tam poskozeny .. a na telefonicky podpore aceru mi po 5 minutach vysvetleni myho problemu rekli at to poslu do servisu..
Casy
Profil *
tak tam mam DVI - D
bohyn
Profil
Casy
DVI-D pripojis maximalne HDMI, ale VGA ne. Co treba S-Video + televize?
Pri startu se neukaze ani nabihani BIOSu?
Casy
Profil *
nn nic ... ted se mi podarilo nainstalovat ovladac grafiky ... poslepu a nic ... zacinam pochybovat ze je to softwarova zalezitost ... asi rozbity lcd
Chamurappi
Profil
Reaguji na Casy:
Myslíš si, že kategorie „Jak něco udělat?“ na diskusi „Jak psát web“ je to pravé místo pro řešení tvých hardwarových problémů?
Soudě dle IP i přezdívky jsi tu poprvé. Co tě přivedlo k myšlence ptát se zrovna tady?
Casy
Profil *
Omlouvam se, ale už sem si nevedel rady a dal jsem vlakno do vice diskusi na netu. Muzes toto vlakno smazal

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0