Autor Zpráva
dirtyrider
Profil
Někdo mi tady poradil at si upravuju šablony v PSPadu...
je to fakt dobrej prgram a je to celkem lehký , ale zjistil sem že tam asi nic nezměnim...
Vytáhnul sem si index.html z RARu šablony na plochu a otevřel ji v PSPadu a v HTML kodu jsem se vyznal , tak sem si našel
HTML část , kde je menu a změnil jsem to na svoje rubriky a odkazy...Uložil jsem to jako index.html (přepsal sem ten co tam byl)
a chtěl jsem to otevřít(do Firefoxu...předtim to šlo O.K.) a našel jsem svoje odkazy a text rubriky ale obrázek žídnej a předtim tam byly
obrázky...
Co dělám špatně?
Lexter
Profil
dirtyrider
A proč proboha z toho raru taháš jen index.html? Prohlížeče snad neuměj archivy.

Vybal si celou šablonu z archivu a pak ji upravuj.
Tomasds
Profil
Zkusím zapojit představivost.
Není to náhodou tak, že máš někde rar, v něm komplet šablonu a na ploše pozměněný index.html?

Pokud ano, musíš na to jinak. Vytáhni z raru všechno tak jak to je a pak to edituj.
Bubák
Profil
Lexter
Prohlížeče snad neuměj archivy.
Je to záležitost WinRARu, pokud ve WinRARu klepneš na .html, tak do temp složky rozbalí celý archív.
dirtyrider
Profil
A jak mam editovat obrázky?(Sou v RARu)
Lexter
Profil
dirtyrider
Možná bys je mohl rozbalit, ale jistě nevím.

Bubák
To jsem nevěděl, winrar jsem viděl naposledy tak před dvěma roky.
imploder
Profil
dirtyrider
Nikdo neříká, že máš každý soubor editovat :) . Ty ostatní soubory v archivu (jako třeba ty obrázky) potřebuje stránka ke svému fungování. Soubor index.html na ně obsahuje odkazy. Ty's však jen vytáhl index.html a obrázky ne. Pak se není čemu divit, že se nezobrazují. Prostě rozbal celý archiv a pak teprve zedituj index.html.

pozn.: Pokud už máš index.html někde upravený, tak si ho dej nejdřív jinam a po rozbalení archivu jím nahraď ten, co se tam rozbalil.
dirtyrider
Profil
Díky za rady a doufám že mi to pude..
Smokie
Profil
Co dělám špatně?
Úplně všechno. Začni s tím že si rozbalíš ten archiv do nějaké složky ... A potom zajdeš do knihkupectví ať ti dají nějakou pěknou knížku o tvorbě internetových stránek pro úplné začátečníky ... Ty si tu knížku hezky přečteš a začneš pěkně od základů. Když ti něco nebude jasné tak se zeptáš v sekci Problémy v začátcích ;-)
dirtyrider
Profil
Nenabíhají mi obrázky....
Co dělám špatně?
(Smokie, ty už mi nepiš že všechno , žs to napsal...:-))
Tomasds
Profil
dirtyrider
popiš aktuální stav.
dirtyrider
Profil
Jako jakej stav???
dirtyrider
Profil
No uploaduju na hosting webzdarma ,ale když upravim šablonu v PSPadu (všechny soubory vyhážu na Plochu) a pak uploaduju obrázky a CSS , tak to nejde obrázky teda...text jo...(Ten web..Jestli ti to poomůže...
Tomasds
Profil
"Ten web" je jeden html soubor, který je slepený ze dvou. Až na ikonu o validitě (i ty vtipálku) a vložený kód pro reklamu tam není žádná stopa toho, že by tam měl být nějaký obrázek.

Myslím žes nepochopil základní věc - začni tím, že tam nahraješ obsah toho raru tak jak je.
Bubák
Profil
Možná jsou obrázky na pozadí, ale bez CSS, http://www.dirtyriders.xf.cz/style.css dává 404, se nezobrazí, i kdyby tam byly.
dirtyrider
Profil
Je to tam zkus to ted...)Já to přejmenoval...jsem experimentoval...)
dirtyrider
Profil
A co poradíš ted?
Bubák
Profil
Nahrát tam obrázky.
Tušil jsem, že tam nejsou ;-)
Ani složka "images" neexistuje", opět chyba 404. Kdyby tam ta složky byla, tak dostanu chybu 403.
Tomasds
Profil
Jestli to je otázka na mě, tak ti poradím už jen jednu věc. Nauč se číst a experimentuj pokud možno bez toho, že bys do toho zapojoval toto fórum.

Tvůj další experiment je "bude to fungovat, když tam nenahraju obrázky?" ?
dirtyrider
Profil
Tomasds
Nahrál sem všechno z RARu , tak se podívej a řekni PLS co dál...
Bubák
Profil
Teď tam je něco úplně jiného, než o co ses pokoušel dříve, jakási Flashová blbost.
Nejsem PLS a nevím co chceš.
dirtyrider
Profil
Bubák
Ty seš Bubák , ale ne PLS...Já vím...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0