Autor Zpráva
klasik
Profil *
Zdravím, dělal jsem web s použitím html a iframes, ale teď jsem zjistil, že vyhledávače ( Seznam, Centrum, Atlas, ... ) neumí skenovat obsahy stránek, ketrá jsou obsaženy v iframes. Proto se ptám, jak a čím nahradit iframes za něco jiného? Slyšel jsem, že existuje nějaká tabulka se scrollbarem, nevíte o co se jedná? Ten scrollbar je totiž na stránce nutný a nemohu použít nic jiného, např. frames, nebo něco bez scrollbaru. A musí to být jako iframes, libovolně si navolit velikost a vložit si jej kam potřebuji. A HLAVNĚ aby to vyhledávače skenovaly!!!

Díky za nápady a rady
Georgík
Profil
Dobrý den.

Myslím, že řešení bylo naznačeno na http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=85 45 .

Jirka
Yuhů
Profil
vyhledávače umějí skenovat obsahy stránek, které jsou uvedeny v iframes.

Naopak neumějí moc dobře skenovat obsahy stránek, na kterých není nic než ifame.

Řešením s použitím iframů by mělo být prohození obsahu a menu, jak to popisuju na stránce
www.jakpsatweb.cz/include.html#iframe
prostě udělat obsahové stránky a do nich vložit iframe a do nich menu
nikoli opačně - udělat menu a do něj iframe a do něj dávat obsah -- to je nešikovné
Reg
Profil *
<div style="width:x; height:x; overflow:scroll">
(obsah "iframu")
</div>
petr_1
Profil *
Dobrý den, mohu se zeptat na to, zda níže citované skutečně platí? Lidé, kteří se označují jako odborníci mi tvrdí, že roboti věci uvedené v iframe ignorují, takže bych rád věděl, jak tove skutečnosti. Děkuji.

vyhledávače umějí skenovat obsahy stránek, které jsou uvedeny v iframes.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0