Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, mám stránky, který jsem nedávno předělával, pokud někdo odkazem příjde na adresu, která již neexistuje, pak se mi do databáze tato špatná adresa uloží (pokud už existuje, nahradí se novou + redirect).

Já bych ale rád také zjistil (pouze dočasně), okdud daný člověk přišel tak, aby kdyby to bylo někde z mé stránky, bych tento link mohl upravit... myslím, že takové informace pomocí php nedostanu, tak jsem přemýšlel o nějakém javascriptu, např. který je používán na top list, který by odkazoval na mou stránku a jako paramter by měl stránku odkud daný člověk přišel ... to by se pak uložilo do databáze ... zajímalo by mě:

- jakou js metodu použít
- jak zajistit, aby se ukládal pouze odkazu z javascript z mé stránky (tak aby nebyl ukládán do databáze link pomocí cizího js - např. spam)

díky moc
Kalby
Profil
doporucuju statistiky od googlu (analytics) je tam odkud prisel, v jakem case, prohlizec, jaka byla vstupni stranka, doba na strance, pomer navratu, OS, no proste skoro vsechno...
H13
Profil
Kalby
Ahoj, já používám Google Analytics, ale mám skript, který mi dává informace pouze při 404 u určitého adresáře, takže ho chci jen doplnit o tuto funkci, tak abych dostával pouze tuto jednu konkrétní informaci, pro celkové statistiky se samozřejmě podívám na GA
bohyn
Profil
H13
Adresa predchozi stranky je v PHP v promene $_SERVER['HTTP_REFERER'] pokud ji klient odesle.
H13
Profil
bohyn
Díky moc, použití $_SERVER['HTTP_REFERER'] bude nejlepší cesta (protože nepotřebuju 100% záznamy, pak nebude problém s případným vypnutím v prohlížeči u nějakého uživatele)

ještě jednou díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0