Autor Zpráva
melanus
Profil *
Dobrý den,

hledám nějaký program, přes který bych mohl upravit design pro php... přesněji bych si chtěl upravit mu web 08 pro mu online...
Nox
Profil
Tu větu moc nechápu ale... php nemá žádný design, je to jen kód, který se zpracuje na serveru a výsledek se pošle požadujícímu počítači, většinou jako html
co je "mu web 08" a "mu online" ?
Lexter
Profil
Nox
MU Online je onlinovka.

melanus
Asi myslíš nakódování designu ne? A do toho ještě motáš PHP, protože potřebuješ aplikaci, kterou by si moh stránky jednodušeji spravovat.
melanus
Profil *
no koukni ... mu web 08 to je web pro mu online vypadá přesně takhle: Odkaz, je tam v php databáze, ale tu já bych potřeboval ponechat a udělat odzhora dolu na to nový design a vubec nevím jak začít
melanus
Profil *
Odkaz přesněji takhle vypadá přesně ten design
melanus
Profil *
jj a znáš nějakou? potřeboval bych nutně... no asi takhle o kodování já vím houby..., já umím jen grafiku:-D
Nox
Profil
melanus
Ta reklama je tam dost hnusně:)

A jinak...pořád těžko říct, ale jednak třeba v PSPadu můžeš měnit kód (k designu se vztahuje HTML a CSS, ne PHP),
a obrázky v nějakém grafickém editoru - gimp, Photoshop, XnView....
melanus
Profil *
j jasně... dělám ve photoshopu, ale těch obrázku je tam strašně hodně... jsem s toho jelen:-D
Nox
Profil
Podle toho, o jaké úpravy se jedná... třeba XnView má výborně zpracované hromadné úpravy, ale jsou to typu
změnit velikost, zesvětlit....takové globální, nic jako "tady domaluju toto" atp.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0