Autor Zpráva
Daniel01
Profil
Jak udělat, aby se tlačítko nechovalo jako tlačítko, přestalo plnit funkci tlačítka a stalo se odkazem?


Zkoušel jsem něco jako:

<button><a href="...někam...">...popisek...</a></button>

ale to nefunguje...


dík, dd
Měsíček
Profil
<button type="button" onClick="location.href='...nekam...';"> ...popisek... </button>
roberta
Profil
Jak udělat, aby se tlačítko nechovalo jako tlačítko, přestalo plnit funkci tlačítka a stalo se odkazem?
javascriptom
<button onclick="window.location.href='http://www.google.com/'">google</button >
Daniel01
Profil
A jak docílit, aby se odkaz otevřel v novém okně?



<button type="button" onClick="location.href='...nekam...';" window.open("...někam...", "jmeno_okna", "width=400, height=400");> ...popisek... </button>

nebo tam můžu vynechat windows.open adresu, co se bude otvírat? Chci to otevřít úplně normálně jako target="_blank"
:-)
Měsíček
Profil
<button type="button" onclick="open('...někam...', '_blank', 'width=400,height=400');"> ...popisek... </button>
Afrod
Profil
target="_blank"
Bubák
Profil
Afrod
To je pro obyčejný odkaz, ale Daniel01 se ptá na něco jiného.
bohyn
Profil
Proc do toho hned tahat JS?
<form action="http://www.google.com" target="_blank"><button type="submit">google.com</button></form>
RiP3
Profil *
to bohyn:
takhle by to nefungovalo, u formuláře musí být ještě zadán atribut METHOD...
panther
Profil
hmmm, další znovuotevřené vousaté vlákno.
RiP3
Profil *
narazil jsem na tuhle diskuzi v googlu a považoval jsem za vhodné upozornit ty, kteří přijdou po mě, že poslední příspěvek není funkční, když to neudělal nikdo léta přede mnou...
Chamurappi
Profil
Reaguji na RiPa3:
u formuláře musí být ještě zadán atribut METHOD...
Nemusí. Výchozí metoda je GET.

poslední příspěvek není funkční
Máš ukázku?
Bubák
Profil
V prohlížeči w3m to nefunguje, možná proto, formulář nic neodesílá. Nechce se mi to řešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0