Autor Zpráva
sanchez
Profil
Mam udělané stránky v Microsoft Office Publisher,ale nemůžu je rozchodit.Potřeboval bych je převést na HTML. Jinak jou *.pub.
Snažím se je nahrát (na www.sanchez.wz.cz),ale marně. Když je nahraju tak to nerozchodím,protože mi prý chybí html soubor.Dá se to nějak udělat, abych je nemusel předělávat v nějakém jiném editorů?
halogan
Profil
Stranky v MS Publisher?!?! To je horsi nez je delat v Excelu!
Anonymní
Profil *
No to už teď vím taky, ale nebyla by spíš nějaká rada?
Yuhů
Profil
Obávám se, že tady je každá rada drahá. Osobně nikoho, kdo by dělal v MS Office Publisher, neznám. Zkus gůglat. To je asi blbý se tě ptát, jestli tam není "uložit jako HTML", co?
sanchez
Profil
Blbý to něni. Bohužel to tam není. Dá se to uložit jako *.pub nebo jako *.txt. Dá se to, ale prohlédnou v Exploreru a tam se to dá uložit jako *html. Jenže pak to stejně nejdě. Má to pak jen 10kb z 5MB
SuE
Profil
tak jsem tak nakoukla , jestli ono se to nenastavuje někde tady: http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=178590
Podle všeho je html uplně běžný výstup z toho publishera, akorát on sám to neumí pak zpětně sežrat, tak si dělá ten .pub. Možná, že se ti ty html dokonce někam ukládaji do nějakého default místa (heh tohle už se mi u jednoho prográmku taky stalo, že jsem pak prohledávala disk na název souboru, páč jsem zapomněla, kde to má být)
sanchez
Profil
Pro SuE:
Teda smekám a líbám ruce. Hlavě moc děkuji !!!!!!!!!!!!!!!!
Tři dny mi každý něco radí a pořád nic až teď to klaplo. Ikdyž s chybama(nepřeskakuje mi to na další stránku a nezobrazují se obrázky,ale je to úspěch).Ještě jednou díky! Kdyby jste věděla i co s těmito problému budu za radu velmi vděčný.
SuE
Profil
koukám, že jsi to už vyřešil?
Na tech stránkách ti to funguje :-)
Bylo by možná dobré nepodtrhávat text, který není odkaz, radši ho ztučni, dost to mate
sanchez
Profil
No ono se to spíš nějak vyřešilo samo :-)
Díky za radu. To podtrhávání zruším.Kdyby byla ještě nějaká připomínka budu rád. Jsou to moje první stránky tak všechny připomínky vítám.
sanchez
Profil
Ještě takový možná hloupí dotaz. Na těch stránkách se mi ve fotogalerii neukazují všechny fotky. Před 15 min se neukazovalo ani jedna, když jsem se tam kouknul po pěti minutách už tam jedna byla a teď tam jsou už tři? Co to?
SuE
Profil
JJ už to vidím. Ta stránka je dělaná tabulkou a dole je odkaz na reklamu webzdarma, která se stejně nezobrazí (asi ti dají brzy na kokos :-) - je to porušení podmínek) . Dokud se ta reklama nenačte, tak celá ta tabulka čučí, a až pak se začnou pomalu nahrávat obrázky - tohle je způsob, jak to zobrazuje internet explorer. V mozille to bylo hned, tam se ta reklama se načítá až na konci, takže jsem ten problém neviděla.
Možná by pomohlo přesunout ten kod s reklamou až za to poslední /table v kodu, před /body.
Normálně by ale načítání reklamy tak dlouho trvat nemělo - to vypadá na problém webzdarma, zkus to ještě třeba později, co to bude dělat

Možná jen kecám, moc se v tom kodu nevyznám, je to klasický microsoftí bastl :-( a jestli ten problém nezmizí, zkus se začít učit html a udělat ty stránky jinak, není to tak složité, i já, stará slépka jsem to pochopila :-)
sanchez
Profil
Možná by pomohlo přesunout ten kod s reklamou až za to poslední /table v kodu, před /body.

Tak to je pro mě Španělsko. Nedalo by se to nějak polopaticky objasnit? Byl bych vděčný. Tu reklamu si tam vloží sami nebo jim tam k tomu musím předpřipravit nějaký rámeček. Jsem z toho jak Alenka v říši divů.No HTML se asi budu muset naučit.Existuje nějaká dobrá knížka?
Yuhů
Profil
Na HTML existuje dobrá knížka od Jirky Koska - HTML. HTML se nauč, bude se používat prakticky do smrti.

Možná bych poprosil, jestli bys na tento svůj problém s patičkou a reklamou mohl založit nové téma. Publisheru se to týká jenom okrajově.
sanchez
Profil
OK. Díky za Tip.
sanchez
Profil
Vyřešeno
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0