Autor Zpráva
Fantomas
Profil *
Zdravim a pozdravuju mám dotaz, je nějakým způsobem v textaarea možné zobrazit mezeru jako přímo   myslím protože normálně to tenhle znak přeede rovnu na bílé místo...
Měsíček
Profil
Reaguji na Fantomase:

Myslíš to tak, že pokud někdo zadá do tagu <textarea> mezeru ' ' tak se převede na &nbsp; či na nějáký jiný znak? Jen tak mimochodem mezera je sama osobě bilý znak - čili i bílé místo.
Fantomas
Profil *
no jasně mam něco jako cms uprava textu pres form to co napisu vtextarea se pak vlozi do db a kdyz kliknu na urcity button tak se mi do db vlozi znak &nbsp; no a z db pak taham pres php a vysledek se zpet zobrazujje v textaree akoratze misto &nbsp; je tam proste jen mezera a ja bych chtel aby tam byl primo ten html kod tead je li to vubec proveditelne....Doufam ze jsem to napsal trochu srozumitelne :-)
Jimmy Hayek
Profil
Fantomas
A proč převádíš do databáze mezery na &nbsp;?
Fantomas
Profil *
ale ja je nepřevádím, prostě mám v phpku treba příkaz if (isset(button[mezera])) {mysql_query "insert into db value'&nbsp;'";}
takze pisu nejaky text ktery chci odsdit o vic mezer tak si kliknu treba 4x na mezeru a vlozi se mi do textu(db) 4x &nbsp; v textaree mam vytazenou hodnotu z te db tzn. po refreshi se mi tam hned objevi ten text ktery jsem si do db ulozil a ja bych chtel aby se prave tam potom ukazala ta mezera jako &nbsp; a ne jako bile misto proste kdyz budu pozdeji chtit ty mezery odstranit tak abych pekne videl kde jsou tot vse.
Fantomas
Profil *
konec diskuse vyresil to htmlspecialchars diky vsem za ucast :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0