Autor Zpráva
kajobert
Profil *
Zdravím a btw Vám přeji veselé Vánoce.
Chtěl bych se zeptat zda je možné streamovat video z jiného serveru než je ten, kde je umístěn flash přehrávač... např. z megavideo.com, video.yahoo.com nebo všem známý youtube.com?
Na internetu jsou dostupné WEBy na kterých je možné si videa z těchto serverů stáhnout (ve formátu .FLV)
Link takového stahovaného videa pak většinou nemá koncovku *FLV (např.: http://www.10.2.12.12/stream.php?action=download&id=sdf7sa65dvs <- toto je pouze neexistující příklad!) pokud potom takovýto odkaz vložíte do vyhledávače, stáhne se Vám požadované video ve formátu FLV. Pokud tento link otevřu ve videopřehrávači, začne se mi takovéto video streamovat....
A tak mě napadlo, zda by bylo možné s tímto výstupem pracovat. Myslím tím že bych v podstatě na svém WEBu nahradil přehrávač "onoho streamového serveru" za svůj vlastní přehrávač.
gmvasek
Profil
A je to opravdu potřeba? Co tvůj FLV přehrávač umí víc než třeba ten z youtube?
kajobert
Profil *
No jedná se mi např o vzhled. Nebo o to, že používám více setreamovacích serverů a chtěl bych vzhled přehrávače sjednotit... taky mi vadí například funkce, že pokud uživatel spustí video, dá si ho fullscreen a pak omilem klikne do obrazu, přesměruje ho to na daný streamServer... a to může být někdy nepříjemné (např. u video.yahoo.com) <- nedá se přeskočit dokud se video nenačte (přetočit vpřed)
příklad... sleduju video 5min, omilem kliknu do obrazu a jsem přesměrován na streamserver... musím čekat 1min, než se načte prvních 5min videa abych mohl pokračovat v přehrávání (pouze příklad) Jelikož videa která střádám mají cca 45min může to být opravdu nepříjemné.
kajobert
Profil *
^ omlouvám se za pravopisné chyby.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0